Başbakan Yıldırım’dan “emeklilik pozu” yorumu

Başbakan Binali Yıldırım, 5 günlük Amerika ziyaretinin ilk gününde sabah yürüyüşüyle programa başladı.

208,806BeğenenlerBeğen
7,405TakipçilerTakip Et

Yürüyüş sırasında bir banka oturan Başbakan Yıldırım, “Tam emeklilik pozu” diyerek espri yaptı.

Bir grup Türk gazeteci ile birlikte sabah yürüyüşüne çıkan Yıldırım, gazetecilere West Potomac Park’ı ziyaret etti, bir grup öğrenciyle sohbet etti.

Gazetecilerin sorularına, ‘Durmak yok, yürüyüşe devam’ şeklinde cevap veren Binali Yıldırım, parktaki ‘Tüm savaşlar sona ermeli’ sloganını görünce Amerikalı üst düzey yöneticileri kast ederek, “Keşke onlar da bu yazıyı okusalardı” diye yorum yaptı.

Mansur Yavaş’tan yardım kampanyalarını engelleyen iktidara insanlık dersi!

Mansur Yavaş, "Kimse endişe etmesin! Planladığımız yardımlara devam edeceğiz. Kimseyi aç ve açıkta bırakmayacağız." ifadelerini kullandı.

Davutoğlu’ndan Erdoğan’a zor soru: Burada bir terslik yok mu?

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, "Koronavirüs karşısında bütün devletler vatandaşlarına para aktarırken, bizde vatandaştan para toplanıyor. " ifadelerini kullandı.

Süleyman Soylu talimat verdi, Vakıfbank İBB’nin ve Ankara BB’nin bağış hesaplarına bloke koydu

Bugün Süleyman Soylu imzasıyla İçişleri Bakanlığı’ndan Valiliklere, Jandarma’ya ve Emniyet’e gönderilen, belediyelerin yardım toplamasının yasa dışı olduğuna dair yazıdan sonra Vakıfbank İBB’nin hesabına bloke koydu.

“Man adası gibi adalara kaçırılan vergiyi hazineye kaydet” diyen Engin Altay’dan Erdoğan’ın kampanyasına sert tepki

CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay, Cumhurbaşkanı Erdoğan korona pandemisi nedeniyle başlattığı kampanyaya tepki göstererek, Erdoğan'a bu kampanyaya gerek kalmayacağını söylediği 10 maddelik bir öneri sundu.

Yardım kampanyası başlatan İmamoğlu ve Yavaş’a soruşturma tehdidi!

İçişleri Bakanlığı, koronavirüs salgını nedeniyle yardım kampanyası başlatan CHP'li belediyeleri soruşturma açmakla tehdit etti.
208,806BeğenenlerBeğen
7,405TakipçilerTakip Et