Barış Atay’dan Oğuz Haksever tepkisi: Gizli gizli çıkarıyorlarmış

AKP'ye verdiği destekle bilinen Oğuz Haksever'in kamera arkasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a tepki göstermesine Türkiye İşçi Partisi Hatay Milletvekili Barış Atay da sessiz kalmadı.

NTV öğle bültenini sunan Oğuz Haksever Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Yassıada ziyareti sırasında yaptığı açıklamalara dair haber ekrandayken mikrofonunu açık unutunca söyledikleri canlı yayına yansıdı.

Haksever Cumhurbaşkanı Erdoğan “Ben Yassıada’ya Yassıada demiyorum Yaslı Ada diyorum” sözleri ekrandayken “Neresi yaslı be! Canına okumuşsun” dedi.

Tam o anda mikrofonun sesi kısıldı.

İŞTE O ANLAR:

Canlı yayında yaşanan bu gelişmenin ardından sosyal medyada binlerce mesaj paylaşıldı. AKP’ye verdiği destekle bilinen Haksever’in kamera arkasında bu tepkiyi göstermesine Türkiye İşçi Partisi Hatay Milletvekili Barış Atay da sessiz kalmadı.

Mikrofonu açık unutup Erdoğan’a saydırınca sosyal medya yıkıldı: Oğuz Haksever, inşallah emeklilikte yaşa takılmıyorsundur

Atay, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda “İşte Oğuz Haksever ve gibiler… Her şeyin farkında olup; parayı ve gücün yanında olmayı tercih ettikleri için, yıllar boyunca seslerini çıkarmadan (gizli gizli çıkarıyorlarmış) AKP propagandası yapmaya devam ettiler” dedi.

Albayrak: Türkiye ekonomisi büyük bir değişimin başlangıcında

50’nci Dünya Ekonomik Forumu’na katılmak üzere İsviçre’nin Davos kasabasına giden Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, “Türkiye ile ilgili olumlu bir süreç var. Türkiye ekonomisi büyük bir değişimin başlangıcında” ifadelerini kullandı.

Bilal Erdoğan: Cumhurbaşkanımız geçmiş önümüze yara yara gidiyor, arkayı iyi desteklememiz lazım

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu ve Darülaceze İdare Meclisi Üyesi Bilal Erdoğan, “Bu ülkenin geleceği için gençlerine mesajlar veren, motivasyon veren kimimiz var? Cumhurbaşkanımız geçmiş önümüze yara yara gidiyor, Libya’da mücadele, Doğu Akdeniz’de mücadele, Suriye’de mücadele, dünyanın dört bir yanında dünyanın en büyük aktörleriyle masaya oturuyor artık bizim arkadan gelenler olarak bu arkayı iyi desteklememiz lazım” dedi.

Gelecek Partisi’ne katılanların akrabaları geleceklerinden kaygılı! Bir bir işten çıkartılıyorlar…

Gelecek Partili Selçuk Özdağ, partinin bazı idarecilerinin akrabaları, kardeşlerinin görevden alındıklarını belirterek, “Feramuz Üstün’ün damadını görevden aldılar. Benim kardeşimi Genel Müdür Yardımcılığından aldılar. Sayın Davutoğlu’nun dünürünü İstanbul Ticaret Odasında Başkanvekiliydi, görevi bırakması istendi” ifadelerini kullandı.

Erdoğan’ın ‘AKP’de FETÖ’cü varsa ispatlayın’ sözlerine CHP’den ‘belgeli’ yanıt

Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili Engin Altay, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde düzenlediği basın toplantısıyla AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘FETÖ’nün siyasi ayağı araştırması için “Meclis’i buna karıştıramazsın” ve “Haydi ispatlayın” sözlerine yanıt verdi.

AKP’li Başkanın hesabından skandal Rahşan Ecevit paylaşımı

AKP’li Korgan Belediye Başkanı Tuncay Kiraz sosyal medya hesabından Rahşan Ecevit’in vefatı ile ilgili bir paylaşımın altına “Ateşi bol olsun inşallah” yorumu yapması büyük tepki çekti.
209,956BeğenenlerBeğen
4,673TakipçilerTakip Et