Perşembe / 19 Kasım 2020

Barbaros Şansal’a linci öven Nihat Doğan’a Demet Akalın’dan alkış

KKTC'den sınır dışı edilerek Türkiye'ye gelen Barbaros Şansal havaalanında saldırıya uğradı. Şansal'a karşı gerçekleştirilen linç girişimine Nihat Doğan övgüler dizdi, Demet Akalın da Doğan'ı alkışladı.

204,668BeğenenlerBeğen
8,576TakipçilerTakip Et

[Haber görseli]

[Haber görseli]

Modacı Barbaros Şansal’ın havaalanında linç edilmesinine Nihat Doğan ve Demet Akalın’dan övgü dolu mesajlar geldi. Nihat Doğan, Twitter’da linç görüntülerini paylaşarak “Bacaklarını geriye doğru çekip az bişey ıkınan Abidini öpmüşler, zevkini çıkar bebeğimsi tamam mı ? #barbarosŞansal” diye yazdı. Demet Akalın bu tweete “Gerçekten tespitlerin bazen tavan” diyerek alkış emojisi koydu. Linci öven bu tweetlere tepki mesajları geldi. Akalın, tepkiler nedeniyle yazdığı tweeti sildi. Ancak takipçileri de şarkcıya tepki gösterdi. İşte o tweetlerden bazıları:

Zeynep TUNCER ‏
Nihat Doğan’ın yazdığı şeye destek veren Demet Akalın.. Ülkenin “sanat” (!) kesimi bu arkadaşlar. Halk böyle olmasa bunlar başa çıkmaz.

Cihan Yüzgeç ‏@cihanyuzgec
DemetAkalın’ın Nihat Doğan’ın homofobisini desteklemesinden utanç duyuyorum. Bir daha hiçbir platformda Demet Akalın dinlemeyeceğim.

Ali Güvenç KİRAZ ‏
Nihat Doğan,Demet Akalın,Alişan gibilerin suçu ve Linci övdüğü için yargılanacağı günü ve o hukuk devletini özlemle bekliyor olacağım…

soltaraf ‏
Yemişim Nihat Doğan,Demet Akalın,Barbaros Şansal gibi popüler kültürünüzü.
Bizim derdimiz şu. “Bir insanı linç etmek yamyamlıktır”

Melisa Sezer ‏@Melisa_SZR
Mevzu polis gözetimindeki kişinin sivilin girmemesi gereken yerde linç edilmesi.. nihat doğan, demet akalın fln hikaye..

Sibelllllll1 ‏@Sibellllllll1
Al Nihat Doğan’ı vur Demet Akalın’a!

Serkan. ‏
Alişan, Nihat Doğan, Demet Akalın. Sıfır üretim, sıfır yarar. Ama bir şekilde ön plana çıkma.

Emre ‏@emrealay
yalnız ne nihat doğan ne de demet akalın sanatçı değil. buna dikkat edelim.

[Haber görseli]

[Haber görseli]

 

[Haber görseli]

[Haber görseli]

Son Haberler

Delilleri yok edilen bir cinayetin anatomisi

Çağdaş Gökbel yazdı...

“Türkiye’de ‘şiddet ortamı’ yok, faşizm var”

Çağdaş Hukukçular Derneği Genel Başkanı Selçuk Kozağaçlı ile birlikte Türkiye’nin siyasi geleceğini ve Berkin Elvan soruşturmasından, Tahir Elçi cinayetine adaletin nasıl doğru bir biçimde işleyebileceğini konuştuk.

Kılıçdaroğlu: Anaların göz yaşları arasında ayrım yapılmaz

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu partisin grup toplantısında yaptığı konuşmada, son yayınlanan KHK ile 15 Temmuz Şehitlerinin yakınlarına askerlik muafiyeti getirilmesine sert tepki gösterdi. Kılıçdaroğlu,...

İşte AKP’nin tecavüzcülere af ısrarının sebebi: AKP’li vekilin kardeşi mi?

Tecavüzcülere af getiren tasarının altından AKP'li siyasetçinin kardeşi çıktı. Sözcü yazarı Saygı Öztürk, tecavücünün mağdurla evlenmesi durumunda cezayı ortadan kaldıran tasarı ile ilgili bir yazı...

AKP, tecavüzcülere af getiren tasarıyı geri çekti

Başbakan Binali Yıldırım, tecavüzcülere af getiren önergeyi tepkiler üzerine komisyona aldıklarını açıkladı. Önergeyi içeren torba tasarı Adalet Bakanı'nın imzasıyla komisyona çekildi. Başbakan Binali Yıldırım Atatürk...

Gündem

İYİ Parti açıkladı, AKP ve MHP’den o önergeye yine ret

İYİ Parti'nin "KYK borçları silinsin" önerisi AK Parti ve MHP tarafından reddedildi.

Sözcü yazarı Dündar: Sağlık Bakanlığı, Covid-19 aşısını temin etmekte gecikti

Sözcü gazetesi yazarı Uğur Dündar, "Grip aşısını bile 65 yaş ve üzerindekilere yetecek dozda getirtemeyen Sağlık Bakanlığı, Covid-19 aşısını temin etmekte gecikti" görüşünü savundu.

Alman Bankası’ndan dikkat çeken dolar uyarısı!

Alman Deutsche Bank'tan doların TL karşısında Perşembe günü aşırı değer kaybedeceğini ve çakılacağı tahmini geldi...

Özlem Türeci ve Uğur Şahin’in geliştirdiği Covid-19 aşısının ne zaman hazır olacağı açıklandı

Dünya çapında milyonlarca insana bulaşan ve 1.3 milyondan fazla insanın da ölümüne sebep olan koronavirüse karşı geliştirilen ve büyük bir umut dalgası yaratan Türk bilim insanları Uğur Şahin ve Özlem Türeci'nin Pfizer ile geliştirdiği Covid-19 aşısının ne zaman hazır olacağı açıklandı.

Fatih Portakal Merkez Bankası’nın ne karar alacağını bir gün önceden açıkladı!

Gazeteci Fatih Portakal, FOX TV’den ayrılık kararının ardından YouTube kanalı üzerinden yayınlarına devam ediyor. Son olarak ekonomi uzmanı Figen Özavcı Gümülcineli’yi konuk eden Portakal, Merkez Bankası’nın alacağı kararı değerlendirdi.