Barbaros Şansal’a bindiği takside tecavüz ve ölüm tehdidi

Tasarımcı Barbaros Şansal, bindiği taksicinin kendisini tam olarak tanıyamadığını ve kendisi hakkında tecavüz ve ölüm tehdidinde bulunduğunu yazdı. Şansal ertesi gün de Sarıyer'de darp edildiğini köşesinden bildirdi.

Tasarımcı ve ‘terzi yamağı’ Barbaros Şansal, bindiği takside ölüm tehdidi aldı. Yaşadığı olayı bugün T24’teki köşesinde anlatan Şansal, taksicinin kendisini tanıyamadığını ama benzettiğini ve ölümle tehdit ettiğini aktardı.

Şansal, taksicinin kendisine bakarak “Seni bir yerden tanıyor muyum ben?” dediğini ve kendisinin de inkar ettiğini belirtti. Bu durumda taksicinin “Yok. Bir i*ne modacı var. Adı Barbaros Şansal, ona benzettim. Tanıyor musun?” dediğini ifade etti. Barbaros Şansal ardından taksicinin söylediklerini şöyle aktardı:

“Bizim ülkücüler onu havalimanında ne güzel benzettiler ama. Yurt dışına kaçmış it. Keşke gelse de benim arabama binse. Önce bir güzel tecavüz ederim. Sonra ver Allah ver, eşek sudan gelene kadar döverim. Sonra da öldürür yol kenarına atarım.”

Korkmadığını fakat kaygılandığını belirten Şansal, bu olaydan bir gün sonra da Sarıyer meydanında hakarete uğradığını ve darp edildiğini vurguladı. Durumu “18 yılda gelinen nokta bu” diyerek özetleyen Şansal, okurlarına “Ya siz? Güvende misiniz?” sorusunu yönelterek yazısını sonlandırdı.

İşte Ahmet Davutoğlu’nu partisini tebrik eden AKP’li vekiller!

Gelecek Partisi'ni kuran eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nu tebrik eden 16 AK Partili milletvekilinin isimleri ortaya çıktı.

Ethem Sancak’ın ‘FETÖ’ açığını yakalayan İsmail Saymaz’dan hodri meydan: Hadi şimdi de tekrar etsene

İsmail Saymaz programda Ethem Sancak'ın yalanlarını bir bir deşifre etti ardından Fethullahçı Terör Örgütü lideri Fethullah Gülen'e yönelik övgü dolu sözlerini hatırlattı. 

CHP’li Eren Erdem’den Kılıçdaroğlu’na “ya 20 milyar doları bir arada görmemişsin ya da dayak yememişsin” diyen Ethem Sancak’a çok konuşulacak yanıt

Tank Palet Fabrikasına Katarlı ortaklarıyla beraber çöken Ethem Sancak'ın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik hakaretine CHP Parti Meclis Üyesi Eren Erdem'den çok sert yanıt geldi.

‘Ulan… Sen dayak yememişsin’ demişti! Kılıçdaroğlu’ndan Ethem Sancak’a yanıt

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, KRT TV’de Özlem Akarsu Çelik’in sorularını yanıtladı.

AKP’den istifa eden vekil: Suç ortağıyız, çünkü yeterince sesimizi çıkarmadık

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talebi üzerine partisinden istifa eden AKP eski Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, Medyascope’ta gazeteci Ruşen Çakır’ın konuğu oldu.
210,448BeğenenlerBeğen
4,603TakipçilerTakip Et