Banka müdüründen 100 milyon TL’lik vurgun! Kayıplara karıştı

208,719BeğenenlerBeğen
7,632TakipçilerTakip Et

Antalya’nın Alanya İlçesi’nde bir baka müdürünün zimmetine 100 milyon TL geçirdiği ve bir kadın çalışanıyla beraber kayıplara karıştığı iddia edildi.Yeni Alanya sitesinde yer alan habere göre, bir devlet bankasının çevre yolu şubesinde banka müdürü Arif İ. ve bir kadın çalışanın piyasadan 100 Milyon TL  para toplayarak ortadan kayboldu. Banka müdürünün müşteri ziyaretine gidiyorum diye ayrıldığı, mesai bitimine rağmen saatler sonra geri dönmeyince şüphe üzerine olayın ortaya çıktığı anlaşıldı. Firari müdürün bazı döviz büroları ile Alanya’nın tanınmış iş insanlarından yaklaşık 10 gündür, 100 milyon liraya yakın parayı “Ucuz döviz topluyorum, parayı döndürerek çok kazandırıyorum” diyerek topladığı iddia edildi.Dolandırılan müşterilerden sadece birinin 23 milyon TL kaptırdığı, diğerlerinin daha az miktarlarda olduğu, bugün itibariyle çok sayıda kişinin dolandırıldığı iddiasıyla başvuru yapmaya başladığı bildirildi.

 

Salgın günlerinde yokları oynayan Kızılay hakkında korkutan çıkış: Güven azaldıkça kan sıkıntısı bile çıkabilir

Sözcü yazarı Deniz Zeyrek Fatma Karaağaç'la Gündem Özel'de koronavirüs salgınına ilişkin iktidarın aldığı önlemler yeterli mi? İktidar kontrolü kaybetti denilebilir mi? Sorularını yanıtladı. Zeyrek, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın umreciler konusunda Sağlık Bakanlığı'nı zor durumda bıraktığını dile getirdi.

“Herbokologlar”

Tacettin Çolak yazdı...

Diyanet de Bilim Kurulu’na alınsın’ talebi!

Türk Diyanet Vakıf-Sen Genel Başkanı Nuri Ünal, yaptığı yazılı açıklamada Koronavirüs Bilim Kurulu’nda Diyanet İşleri Başkanlığı’ndan bir temsilcinin olmasını istedi.
208,719BeğenenlerBeğen
7,632TakipçilerTakip Et