Cumartesi / 8 Ağustos 2020

Bakan FETÖ’yü temizleyebilecek tek kurumu açıkladı!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "FETÖ'yü temizlemek kolay değildi. Bizden başka da temizleyecek bir Allah'ın kulu, ortam, kurum, bir parti de yoktu. Çok şükür o da temizlendi" dedi.

206,480BeğenenlerBeğen
8,611TakipçilerTakip Et

Bakan Özhaseki, Yerel Yönetimler Karadeniz Bölge Toplantısı’nın açılışında yaptığı konuşmada, Cumhuriyet tarihinde ve ondan önceki medeniyetlerde de birçok zorluklar yaşanıldığını ama son üç yıldaki zorluğun hiçbir dönemde olmadığını vurguladı.

Gezi olayları, parti kapatma davaları, 17/25 Aralık darbe girişiminden bahsetmediğini anlatan Özhaseki, şöyle devam etti:

“Bunların her biri bir engel, bir zorluktur ama bir PKK belası var. Bu PKK belası dışarıdan ayar verilen, para verilen, silah verilen, akıl verilen, dünyanın en eski, vahşi kabilelerinde kalmamış derecesinde cani, güya sosyalist olduğunu söyleyen ama kapitalistlerin kucağına oturmuş bir teşkilat. Bunlar senelerdir ülkede insanlara kan kusturuyorlardı. Seçime bağımsız parti gibi girip AK Parti’yi iktidardan düşürüp öz yönetimler ilan ederek paçavralarını bayrak diye asarak bağımsızlık peşinde koşuyorlardı. Kocaman bir plan vardı. Arkasında dev ülkeler, akıl, para… Bunlarla mücadele ettik. Hamdolsun, ülkemizin içi temizlendi. Dışarıda şimdi temizlik yapılıyor. Rabb’im Mehmetçiklerimize yardım etsin. Bizler de onlara yardım edenlerden oluruz inşallah. Ülkemizin bekası için önemli bir iş bu.”

‘FETÖ’YÜ TEMİZLEMEK KOLAY DEĞİLDİ’

Ülkenin bir FETÖ belası atlattığına işaret eden Özhaseki, bunun vücudu adeta kanser uru gibi sardığını belirtti.

Onu ameliyatla attıklarını, vücudu da tedavi ile yeniden hayata döndürdüklerini anlatan Özhaseki, “Hepimize gelmişler, sırıtık yüzle ‘hizmet ehliyiz’ diyerek ama bildiğimiz İslami kaideleri ters düz eden, inandığımız ne varsa hepsinin dışında işler yaparak örgütlenmiş yapı. FETÖ’yü temizlemek kolay değildi. Bizden başka da temizleyecek bir Allah’ın kulu, ortam, kurum bir parti de yoktu. Çok şükür, o da temizlendi” ifadelerini kullandı.

Muharrem İnce açık açık konuştu: Yüzde 31 ile bıraktım, harekete geçiyorum

Cumhuriyet Halk Partisi'nden ayrılıp yeni parti kuracağı iddia edilen Muharrem İnce, suskunluğunu bozdu ve çarpıcı açıklamalarda bulundu

CHP’nin İnce’ye vereceği ‘yeni parti’ cevabı hazır

Muharrem İnce ve ekibinin ‘CHP 24 Haziran 2018’deki Cumhurbaşkanlığı seçiminde 60 bin sandığa gözlemci koymadı’ iddiasıyla yönetimi eleştireceği kulislerde dolaşıyor.

Deniz Baykal’dan Muharrem İnce ve CHP’lilere çağrı

Deniz Baykal, Muharrem İnce'nin CHP'den ayrılmaması için genel başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret edeceğini açıkladı.

Deniz Zeyrek’ten CHP’ye uyarı: İnce ve Kılıçdaroğlu bu istatistiklere bakmalı

Yargıtay Başsavcılığı'nın siyasi partilerle ilgili rakamlarını inceleyen Sözcü yazarı Deniz Zeyrek, ortaya çıkan tabloya hem Kılıçdaroğlu'nun hem de İnce'nin dikkat etmesi gerektiğini yazdı.

Muharrem İnce’den flaş yeni parti açıklaması

CHP'den ayrılacağı ve yeni parti kuracağı ileri sürülen Muharrem İnce çarpıcı bir açıklama yaptı
206,480BeğenenlerBeğen
8,611TakipçilerTakip Et