Bahçeli’nin veliahtının hedefinde bu kez Levent Kazak var!

MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, bu kez de kendisine Twitter üzerinden geçmişte Saray’a yaptığı eleştirileri hatırlatarak bir soru yönelten Levent Kazak'a hakaret etti.

Orman yangınlarının ardından yaptığı canlı yayınlarla dikkat çeken komedyen Şahan Gökbakar’ı hedef gösteren MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, bu kez de oyuncu ve yönetmen Levent Kazak’a hakaret etti.

Oyuncu Levent Kazak sosyal medya hesabından MHP’li Yönter’in Saray yönetimini ve iktidarın zenginliğini eleştirdiği tweetini ekleyerek, “Şu twiti silmişsin. Dediğin gibi gerisini düşündüm ve şunu merak ettim, ne yaşadın da şehit Faruk Gezen’in yıkık evine sırtını döndün?” diye sordu.

Yönter ise bu soruya karşılık Kazak’a hakaretlerde bulundu. MHP’li isim tweetinde şu ifadeleri kullandı:

“İşin gücün yok mu müptezel herif! Biz geçmişteki her sözümüzün arkasındayız… Ne silmesi, neyin silmesi… 2015 yılındaki bir tweet mesajını bugüne taşıyarak ancak ucuzluğunu gösterirsin! Şehidin evine sırt dönen şerefsizdir, döndü diyen şerefsizdir! Boğaz’da zıkkımlanmaya devam et!.”

İzzet Ulvi Yönter, Şahan Gökbakar’ı ise “Sen kendine yardım iste Şahan, boş kafanın almadığı işlere karışma” sözleriyle hedef almıştı.

 

Son Haberler