Cuma / 7 Ağustos 2020

Bahçeli’den CHP’lilere ve İYİ Parti’lilere: Gelin helalleşelim

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’ndaki açık hava toplantısında konuşma yaptı.

206,497BeğenenlerBeğen
8,608TakipçilerTakip Et

MHP lideri Devlet Bahçeli, Isparta’daki konuşmasında CHP ve İYİ Parti seçmenine “zillet ittifakına” tavır koyma çağrısı yaptı. Bahçeli, “Bu CHP, Atatürk’ün CHP’si değildir, bu İP iyi falan hiç değildir. AK Partili kardeşlerimizle Türkiye’nin safında toplandık, gelin buna siz de katılın. Ayrılıkları bir kenara bırakıp helalleşelim” dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’ndaki açık hava toplantısında konuşma yaptı.

Isparta’nın Cumhur İttifakı kapsamında yer almadığını hatırlatan Devlet Bahçeli, “Bu kentimiz Cumhur İttifakı’nın kapsamında değilse de siyasi üslubumuz, söz ve değerlendirmelerimiz Cumhur İttifakı’nın doğasına uygun olacaktır. AK Partili kardeşlerimizle omuz omuza yürüyoruz. Ayrımız, gayrımız yok” dedi.

“Yerel yönetimlerin yerli ve milli ellerde olması demek, geleceğe umutla bakmak demektir” diyen Bahçeli, “31 Mart seçimleri aynı zamanda bir beka seçimidir. PKK’nın siyasi uzantıları belediyeler üzerinden Türk milleti ile hesaplaşma niyetine sabitlenmiştir. Kandil talimatını vermiş, CHP uygulamaya geçmiş, İP refakatçi olmuştur” ifadelerini kullandı.

Balbay’dan CHP’ye İnce tepkisi: Hele konuşsun, ağzının payını veririz

Düne kadar, “Ben bu partiye 15 yaşında girdim. Her kademesinde görev yaptım” diyen İnce neden bu noktaya geldi?

Cemal Enginyurt’tan tarihi Meral Akşener itirafı!

MHP’den ihraç edilen Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, MHP’de Meral Akşener’in kazandığı kongreyi kendisinin iptal ettirdiğini söyleyerek, hem Devlet Bahçeli’yi, hem de Semih Yalçın’ı topa tuttu.

Reuters, Ankara’daki Covid-19 belgesine ulaştı: Her gün 1000 yeni vaka

Uluslararası haber ajansı Reuters, bu hafta günlük vaka sayısının 1000'in üzerine çıktığı Türkiye'de hastanelere bazı talepler gittiğini ve "Covid-19 yüzünden yoğum bakım ünitesindeki yatakları boşaltın" ifadesinin yer aldığını yazdı.

Cindoruk: AKP’nin 18 yılı tartışmaya açılmalı

"Milli irade, devlet yönetme yetkisi ve görevi verir. AKP, bu yetkiyi, milleti yönetme ve yönlendirme, devlet rejimini değiştirme biçiminde kullandı."

Muharrem İnce’nin Ankara’da ofis açacağı iddiası

Kendi partisini kuracağı iddia edilen Muharrem İnce'nin Ankara'da ofis açtığı iddia edildi.
206,497BeğenenlerBeğen
8,608TakipçilerTakip Et