Pazartesi / 13 Temmuz 2020

Bahçeli Komünist başkanı hedef aldı: Bu devlete meydan okumaktır, aldığınız oya güvenmeyin…

MHP lideri Bahçeli, Tunceli Belediyesi'ni belediye hizmet binasındaki Tunceli ismini 'Dersim' olarak değiştirmesi nedeniyle hedef aldı.

206,910BeğenenlerBeğen
8,634TakipçilerTakip Et

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, YSK’nın gerekçeli kararını açıklamasının ardından seçimlere ve bazı gündem konularına ilişkin açıklamalarda bulundu.

YSK’nın hukuksuz seçim iptaliyle ilgili dün açıkladığı gerekçeli kararı için “YSK, şaibeleri teyit etmiş, sandık yolsuzluğunu ortaya çıkarmıştır.” diyen Bahçeli, “Kararda tartışmasız şekilde doğru tespitlere yer verilmiştir.” iddiasında bulundu.

Açıklamasında Tunceli  Belediyesi’ni de belediyenin hizmet binasındaki ‘Tunceli’ ismini de Meclis kararıyla ‘Dersim’ olarak değiştirmesi nedeniyle hedef alan Bahçeli, “Dersim yazılmasıyla ilgili karar yok hükmündedir, ayaklarımızın altındadır, gereği de mutlaka yapılmalıdır. Türkiye’de resmi olarak Dersim ismiyle anılan bir vilayet yoktur, olamayacaktır.” dedi.

Karar için “Komünist ve bölücü komplo” diyen Bahçeli, “buna göz yummak, alttan almak, sessiz kalmak feci akıbetlere davetiye çıkaracak, beka düzeyinde tehlikelere kapı aralayacaktır. Hiç kimse aldığı oy ve desteğe güvenmemelidir.” diyerek AKP’yi göreve çağırdı.

“En iyi CHP’li benim”

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Genel Sekreter atamasının ardından hakkında yapılan eleştirilere 'En iyi CHP'li benim' diye yanıt verdi.

Özgür Özel 15 Temmuz üzerinden CHP’yi hedef alan Erdoğan’a açtı ağzını yumdu gözünü!

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "15 Temmuz'un en büyük destekçisi CHP'dir'' ifadelerinin ardından CHP'li Özgür Özel'den çok sert yanıt geldi. Özel, ''15 Temmuz'daki duruşumuz bellidir, nettir, ertesi gün bizi övenlerin bu cümleleri kurması utanmazlıktır, hadsizliktir!" dedi.

İBB, Heybeliada’daki yangına çok sayıda araç ve helikopterle müdahale etti!

İBB, ekipleri Heybeliada’da çıkan orman yangınına 3 helikopter ve çok sayıda araçla müdahale etti.

Ağızlarındaki bakla yobaz televizyonunda çıktı: “Hilafet geri gelmeli, Merkezi de Ayasofya olabilir”

Akit TV'de 'Pazar Manşeti' programında Ayasofya'nın yeniden ibadete açılması konuşulduğu sırada konu hilafete geldi. Programın sunucusu Fatin Dağıstanlı, konuğu Musa Biçkioğlu'na "Bunun arkasından bir de hilafetin gelmesi gerekmez mi?" diye sordu.

İBB’nin 565 milyon TL’lik metro kredisine skandal asfalt haczi!

İBB'nin metro projesi için yurt dışından bulduğu ve haczi kabil olmayan krediye, önceki dönemin asfalt şirketi olan Met-Gün İnşaat tarafından haksız şekilde 565 milyon TL'lik haciz uygulandı. Metro parası, eski dönemin asfalt borcuna ödendi.
206,910BeğenenlerBeğen
8,634TakipçilerTakip Et