Aziz Nesin’in gelini “Kefen giydik” diyen Burhan Kuzu’ya acımadı! “Zindaşti mi aldı?”

İktidarından muhalefetine tüm Türkiye ABD Başkan Adayı Joe Biden'ın küstahlığına tepki gösterirken bazı isimlerin gösterdiği tepki de alay konusu oldu. 

ABD’deki başkanlık seçimlerinde Donald Trump’a rakip olan Joe Biden’ın New York Times’a Ocak ayında verdiği röportajda Cumhurbaşkanı Erdoğan için “Onu darbeyle değil seçimle devireceğim” sözlerini de içeren partilerden tepki geldi.

İktidarından muhalefetine tüm Türkiye ABD Başkan Adayı Joe Biden’ın küstahlığına tepki gösterirken bazı isimlerin gösterdiği tepki de alay konusu oldu.

Anayasa Profesörü olduğunu iddia eden ve ucube başkanlık sistemini Türkiye’nin başına bela eden ve son olarak da uyuşturucu baronu Zindaşti’nin serbest bırakılmasında parmağı olduğu iddia edilen Burhan Kuzu Aziz Nesin’in gelini Hilal Nesin’in diline yakalandı.

Kuzu, Joe Biden’ın küstahlığına sosyal medya hesabından “Joe Biden şunu iyi bilmeli ki, Eski Türkiye artık yok. ABD tarafından dizayn edilen ve yönetilen Türkiye çok geride kaldı. Tam 18 yıldır milletin iradesiyle seçilen AK Parti ve önüne çıkan bütün engelleri milletin desteğiyle aşan Erdoğan var. Biz bu yola kefenimizi giyerek çıktık” mesajıyla tepki gösterdi.

Hilal Nesin ise Biden’a “Uyuşturucu baronu Zindaşti mi aldı kefenini?” sorusunu sordu.

İŞTE O MESAJ: 

Son Haberler