Cuma / 7 Ağustos 2020

Ayşenur Arslan o anketi yerden yere vurdu: Üçüncü sırada Tak-Şak Paşa Hulusi Akar var

Gazeteci Ayşenur Arslan Murat Gezici'nin sahibi olduğu Gezici Araştırma'nın "En güvenilir siyasetçi anketini" yerden yere vurdu.

206,497BeğenenlerBeğen
8,608TakipçilerTakip Et

Gazeteci Ayşenur Arslan Murat Gezici’nin sahibi olduğu Gezici Araştırma’nın “En güvenilir siyasetçi anketini” yerden yere vurdu. BirGün Gazetesi’ndeki köşesinde anketi değerlendiren Arslan “Güya sokağa çıkıp vatandaşla konuşmuşlar.. “En güvenilir siyasetçi kim” diye sormuşlar. Birinci sırada da Süleyman Soylu çıkmış” dedi.

Listenin üçüncü sırasında Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’ın bulunduğuna değinen Arslan, “Üçüncü sırada Tak-Şak Paşa Versiyon 2 Hulusi Akar..” ifadelerini kullandı.

MURAT GEZİCİ KUSURA BAKMASIN AMA… 

6’ıncı sıradaki isme dikkat çeken “Arslan,  gazetecilerin bile adını hatırlamakta zorlanacağı MHP Genel Başkan Yardımcısı Fethi Yıldız.. Hatta aşağılarda bir yerlerde Cem Uzan falan var” dedi ve ekledi; “Yani, Murat Gezici kusura bakmasın ama ciddiye alabileceğim bir liste değil.”

Herkes yeni partiye kilitlenmişken gözlerden kaçan detay: Süleyman Soylu kimin projesi?

Ayşenur Arslan’ın yazısındaki ilgili bölüm şu şekilde: 

En güvenilir siyasetçi Süleyman Soylu!
Bu, elbette benim iddiam değil. Gezici Araştırma böyle söylüyor. Güya sokağa çıkıp vatandaşla konuşmuşlar.. “En güvenilir siyasetçi kim” diye sormuşlar. Birinci sırada da Süleyman Soylu çıkmış.

Üçüncü sırada Tak-Şak Paşa Versiyon 2 Hulusi Akar.. Altıncı sırada gazetecilerin bile adını hatırlamakta zorlanacağı MHP Genel Başkan Yardımcısı Fethi Yıldız.. Hatta aşağılarda bir yerlerde Cem Uzan falan var.

Yani, Murat Gezici kusura bakmasın ama ciddiye alabileceğim bir liste değil.

Balbay’dan CHP’ye İnce tepkisi: Hele konuşsun, ağzının payını veririz

Düne kadar, “Ben bu partiye 15 yaşında girdim. Her kademesinde görev yaptım” diyen İnce neden bu noktaya geldi?

Cemal Enginyurt’tan tarihi Meral Akşener itirafı!

MHP’den ihraç edilen Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, MHP’de Meral Akşener’in kazandığı kongreyi kendisinin iptal ettirdiğini söyleyerek, hem Devlet Bahçeli’yi, hem de Semih Yalçın’ı topa tuttu.

Reuters, Ankara’daki Covid-19 belgesine ulaştı: Her gün 1000 yeni vaka

Uluslararası haber ajansı Reuters, bu hafta günlük vaka sayısının 1000'in üzerine çıktığı Türkiye'de hastanelere bazı talepler gittiğini ve "Covid-19 yüzünden yoğum bakım ünitesindeki yatakları boşaltın" ifadesinin yer aldığını yazdı.

Cindoruk: AKP’nin 18 yılı tartışmaya açılmalı

"Milli irade, devlet yönetme yetkisi ve görevi verir. AKP, bu yetkiyi, milleti yönetme ve yönlendirme, devlet rejimini değiştirme biçiminde kullandı."

Muharrem İnce’nin Ankara’da ofis açacağı iddiası

Kendi partisini kuracağı iddia edilen Muharrem İnce'nin Ankara'da ofis açtığı iddia edildi.
206,497BeğenenlerBeğen
8,608TakipçilerTakip Et