Aylin Aslım sert çıktı: Ezber dilinize sizin!

Ünlü Müzisyen Aylin Aslım, referanduma ilişkin oyların başa baş olmasını görmezden gelenlere sert çıktı.

16 Nisan referandumundan yüzde 51’e yüzde 49 “kıl payı” evet sonucu çıktı. Üç büyük il “hayır” derken bir önceki seçime göre AKP oy kaybetti.

Ünlü Müzisyen Aylin Aslım, bu durumun televizyon yorumcuları tarafından görmezden gelinmesine tepki gösterdi. Aylin Aslım Twitter’da “Ülke ortadan ikiye yarılmış, haber kanalları “Türkiye kararını verdi” diyor. Ezber dilinize sizin” diye yazdı.

İŞTE O MESAJ…

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Gökçek şoku: Beyaz TV de ‘montaj değil’ dedi

AKP’li Melih Gökçek’in oğlu Osman Gökçek’in sahibi olduğu Beyaz TV’de canlı yayında büyük bir “gaf”a imza atıldı.

Sağlık Bakanı Koca: İran’dan gelen 132 kişinin testleri negatif çıktı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İran’dan gelen 132 kişinin testleri negatif çıktı.

Yandaş kalem Erdoğan’dan muhalif haberlere ceza kesmesini istedi!

AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakü dönüşü uçaktaki gazetecilerin sorularını yanıtladı. Bir gazeteci, “Türkiye’de özellikle muhalefet kaynaklı en az günde birkaç yalan haber üretiliyor. Bununla mücadelede herhangi bir yasal düzenleme yoluna gidilmesini önerir misiniz?” sorusuyla, Erdoğan’ın muhalif medyanın haberlerine ceza vermesini istedi.

Ve Mansur Yavaş düğmeye bastı… Gökçek’in parsel parsel dosyası savcının önünde

Ankara Büyükşehir Belediyesi, eski Başkan Melih Gökçek hakkında görevi kötüye kullanma, suç örgütüne yardım etme ve terörizmin finansmanı suçları işlendiğine istinaden Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu.

İmamoğlu kendisini protesto eden vatandaşla tartıştı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ulaşım zamlarını protesto eden vatandaşla tartıştı. Ulaşım zamlarını protesto eden vatandaş "Her şey çok güzel olacak demiştiniz; olmadı" dedi.
209,109BeğenenlerBeğen
5,021TakipçilerTakip Et