Aykırı ilahiyatçıdan çok konuşulacak seçim çıkışı: Öyle bir tokat yiyin ki Ankara’daki 1100, Marmaris’teki 300…

İlahiyatçı İhsan Eliaçık seçime iki gün kala çok konuşulacak bir mesaj paylaştı.

209,104BeğenenlerBeğen
5,096TakipçilerTakip Et

İlahiyatçı İhsan Eliaçık seçime iki gün kala çok konuşulacak bir mesaj paylaştı. Anti Kapitalist Müslümanların lideri olan Eliaçık Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın saraylarını hedef alarak “Pazar günü öyle bir tokat yiyesiniz ki Ankara’daki 1100, Marmaristeki 300 odalı saraydan, buraya da saray yaptıracağım dediği Van gölü kıyılarından ve 50 geminin güvertelerinden duyulsun” dedi.

İdlib’te yeni saldırı!

Türk Silahlı Kuvvetlerinin hareket halindeki unsurlarına Serakib'de saldırı girişiminde bulunuldu. TSK güçleri manpads füzeleriyle saldırıya anında karşılık verdi.

Hain saldırı sonrası Erdoğan’dan ilk açıklama!

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'dan, Suriye'nin İdlib kentinde 33 askerin şehit olmasının ardından açıklama geldi. İletişim Başkanlığından yapılan açıklamada Erdoğan'ın, Putin ile bir araya gelerek yüz yüze görüşme kararı verdiklerini açıkladı.

Bataklığın mimarı ‘derin stratejist’ Davutoğlu’ndan İdlib açıklaması

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu İdlib'te 33 askerin yaşamını yitirmesi ile ilgili açıklama yaptı. Davutoğlu,“Olayın nasıl meydana geldiği kamuoyuna açıklanmalı” çağrısında bulundu.

‘Saldırıdan bir gün önce askerlerimizin bölgede sıkıştığını Hulusi Akar’a iletmiştik’

İYİ Parti Sözcüsü Yavuz Ağıralioğlu, saldırıdan bir gün önce TSK askerlerinin bölgede sıkıştığını Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’a ilettiklerini açıkladı.

Şehitlerin kimlikleri belli oluyor: Acılı haberler ailelere ulaşmaya başladı

Suriye’nin İdlib kentinde düzenlenen saldırıda dün gece 33 asker şehit oldu. 32 asker ise yaralı olarak Cilvegöz Sınır Kapısı’ndan Türkiye’ye getirilerek Hatay’da tedavi altına alındı. Acı haberler ailelere ulaşırken, şehitlerin kimlikleri de netleşmeye başladı.
209,104BeğenenlerBeğen
5,096TakipçilerTakip Et