Perşembe / 24 Eylül 2020

Avukatı açıkladı: Nuriye’den kötü haber

KHK ile ihraç edilen akademisyen Nuriye Gülmen’in avukatı Selçuk Kozağaçlı’dan korkutan açıklama geldi.

205,674BeğenenlerBeğen
8,583TakipçilerTakip Et

KHK ile ihraç edilen akademisyen Nuriye Gülmen ve öğretmen Semih Özakça’nın işlerine geri dönmek için başlattıkları açlık grevi 105. gününe girdi. Nuriye Gülmen’in avukatı Selçuk Kozağaçlı bugün müvekkilini cezaevinde ziyaret ettiğini belirtti.

Avukatı Selçuk Kozağaçlı, Twitter’da yaptığı açıklamada Nuriye Gülmen’in sağlık durumunun kötü olduğunu şöyle anlattı: “Bugün Nuriye ile avukat görüşünü yarıda kesmek zorunda kaldık. Nabzı çok düşük göğsünde sancı ve baskı var. Sesimizi yükseltelim geç olmadan.”

İŞTE O MESAJ…

En çok okunanlar

Gündem

Evren Devrim Zelyut; ‘2001 krizinden çok daha beteri geliyor’

Türk lirasının erimesi ve doların tarihi zirve yaparak 7,70 seviyesine çıkmasının yankıları devam ediyor. Avrasya Yatırım Stratejisti Evren Devrim Zelyut, doların 7,70 bandına çıkmasının ardından “2001 krizinden çok daha beteri geliyor” değerlendirmesinde bulundu.

Acun Ilıcalı Netflix’e rakip mi oluyor ?

Acun Ilıcalı kurduğu yeni dijital platformu duyurdu

Pandeminin yeme-içme sektörüne etkileri: Tüketim hafta sonundan hafta içine kaydı

Pandemiyle birlikte yeme-içme sektöründe de tüketici alışkanlıkları hızla değişti. Yapılan araştırmaya göre, pandemi sonrası dönemde kafe, bar ve restaurantlarda hafta içi yapılan satışların toplam satıştaki payı...

Cemile Bayraktar’dan Erol Mütercimler’e hapis istemine tepki

Gazeteci Cemil Bayraktar, Erol Mütercimler hakkında 1,5 yıla kadar hapis istemiyle dava açılmasına tepki gösterdi.

Süleyman Soylu’dan Cübbeli Ahmet açıklaması

Süleyman Soylu, Cübbeli Ahmet olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü'nün 2 bin Selefi derneğin silahlandığı iddiaları hakkında açıklama yaptı.