Halkweb Haber Merkezi

AKP’li Burhan Kuzu sosyal medya hesabından Avukat Feyza Altun’a sataştı. Feyza Altun’un yanıtları karşısında zor durumda kalan Kuzu, tartışmanın sonunda özür dilemek zorunda kaldı.

Kuzu Feyza Altun hakkında eski “Kendini feminist olarak tanımlayan ve kadın hakları ile ilgili kitaplar yazıp para kazanan Feyza Altun’un,eski tweetlerine bakınca kanım dondu. Hemcinslerine hakaret yağdır,çiftlerin herkesin önünde tartıştırıldığı programda etkin rol al şimdi de sosyal medyada farklı bir figür!?” dedi.

Altun’dan Kuzu’nun bu sözlerine yanıt gecikmedi. Altun, söz konusu tweetlerin photoshop olduğunu söylerken Burhan Kuzu’ya da “Sizin FETÖ ve uyuşturucu baronları ile resimlerinizi kıyaslamayalım isterseniz” dedi. Altun Kuzu’ya “Para için şaklabanlık etmiyorum” sözleriyle yüklendi.

Burhan Kuzu’nun bu cevaba yanıtı ise “Fetö cemaat görünümündeysen bizimle beraberdi,Terör örgütü olarak gerçek yüzü ortaya çıkınca sizinle beraber oldu.Fark burada Feyza Hanım” oldu.

Feyza Altun bu sözlere de yanıt vermekte gecikmedi. “Büyüklük bende kalsın” diyen Altun’un “Anlamıyorsanız derim ki vermeyince Mabut neylesin Sultan Mahmut” cevabından sonra Kuzu özür dilemek zorunda kaldı.

İşte Burhan Kuzu’nun kaçamak özrü: