Avukat Feyza Altun’a sataşan Burhan Kuzu’nun zor dakikaları: Vermeyince mabut neylesin Sultan Mahmut

AKP'li Burhan Kuzu sosyal medya hesabından Avukat Feyza Altun'a sataştı. Feyza Altun'un yanıtları karşısında zor durumda kalan Kuzu, tartışmanın sonunda özür dilemek zorunda kaldı. 

Halkweb Haber Merkezi

AKP’li Burhan Kuzu sosyal medya hesabından Avukat Feyza Altun’a sataştı. Feyza Altun’un yanıtları karşısında zor durumda kalan Kuzu, tartışmanın sonunda özür dilemek zorunda kaldı.

Kuzu Feyza Altun hakkında eski “Kendini feminist olarak tanımlayan ve kadın hakları ile ilgili kitaplar yazıp para kazanan Feyza Altun’un,eski tweetlerine bakınca kanım dondu. Hemcinslerine hakaret yağdır,çiftlerin herkesin önünde tartıştırıldığı programda etkin rol al şimdi de sosyal medyada farklı bir figür!?” dedi.

Altun’dan Kuzu’nun bu sözlerine yanıt gecikmedi. Altun, söz konusu tweetlerin photoshop olduğunu söylerken Burhan Kuzu’ya da “Sizin FETÖ ve uyuşturucu baronları ile resimlerinizi kıyaslamayalım isterseniz” dedi. Altun Kuzu’ya “Para için şaklabanlık etmiyorum” sözleriyle yüklendi.

Burhan Kuzu’nun bu cevaba yanıtı ise “Fetö cemaat görünümündeysen bizimle beraberdi,Terör örgütü olarak gerçek yüzü ortaya çıkınca sizinle beraber oldu.Fark burada Feyza Hanım” oldu.

Feyza Altun bu sözlere de yanıt vermekte gecikmedi. “Büyüklük bende kalsın” diyen Altun’un “Anlamıyorsanız derim ki vermeyince Mabut neylesin Sultan Mahmut” cevabından sonra Kuzu özür dilemek zorunda kaldı.

İşte Burhan Kuzu’nun kaçamak özrü:

 

Rum medyası, Rahşan Ecevit’in ölüm haberini böyle duyurdu

Eski Başbakan Bülent Ecevit’in eşi Rahşan Ecevit’in böbrek ve akciğer yetmezliğinden 97 yaşında hayatını kaybetmesi, Kıbrıs Rum kesimi medyasında son dakika haberi olarak duyuruldu.

Kanal İstanbul için 92 bin 468 itiraz, 1 yanıt!

Bakan Murat Kurum, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ÇED raporunun İnceleme Değerlendirme Komisyonu tarafından değerlendirildiğini ve komisyon çalışmaları ile halkın görüşlerinin dikkate alındığını belirterek dün ÇED olumlu kararını açıkladı. Raporda İstanbulluların rapora yönelik itirazlarına aynı yanıtlar verildi.

Erdoğan’dan İmamoğlu’na tepki: Nerede kaldı bu süt?

Gayrette Havalimanı Metro Hattı İlk Ray Kaynak Töreni’nde konuşan AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hedefinde yine İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu vardı. Erdoğan,”‘Suyu ucuzlatacağız’ dediler, ucuzlattılar mı? ‘Otobüsteki ücretleri düşüreceğiz’ dediler, düşürdüler mi? Ücretsiz süt vereceklerdi, nerede kaldı bu süt? Allah izin versin de yağmurlarımız kesilmesin, sular devam etsin” ifadelerini kullandı.

Mine Kırıkkanat’ın ‘Bahçeli ve evlilik’ paylaşımına MHP’den belden aşağı tepki!

Cumhuriyet gazetesi yazarı Mine Kırıkkanat, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dün yaptığı konuşmada söylediği 'Maalesef gençlerimiz genç yaşta evlenmiyor.' sözüne bekar olan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi hatırlatarak 'Devlet Bahçeli için çok mu geç' mesajı yazdı. Mesaja MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt 'belden aşağı' sözlerle yanıt verdi.

Bakan Turhan: Evet Kanal İstanbul bir rant projesi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan bir televizyon kanalında yaptığı açıklamada, Kanal İstanbul projesini yapacaklarını ve faturayı İBB’ye göndereceklerini belirtti.
210,016BeğenenlerBeğen
4,675TakipçilerTakip Et