Cuma / 7 Ağustos 2020

Avrasya Araştırma’nın sahibinden Murat Gezici’ye gönderme: AKP, Hüdapar, Hristiyan Demokratlar, Vatan Partisi…

İktidarın anketlerden çekinen sözlerine rağmen Gezici Araştırma Şirketi'nin büyükşehirlerde AKP'yi önde gösteren anketi kamuoyunun tepkisini çekti.

206,497BeğenenlerBeğen
8,608TakipçilerTakip Et

İktidarın anketlerden çekinen sözlerine rağmen Gezici Araştırma Şirketi’nin büyükşehirlerde AKP’yi önde gösteren anketi kamuoyunun tepkisini çekti. Özellikle Ankara’daki sonuçlarda Mansur Yavaş’ın hemen hemen tüm anket şirketlerinde önde görünmesine rağmen Gezici’nin anketinde Özhaseki’nin gerisinde görülmesine yoğun tepkiler geldi.

Gezici’nin anketine göre 9 ilde son durum

Bunun yanında HDP, CHP ve İYİ Parti ittifakı olduğu algısına yönelik ifadeler Gezici’ye yönelik tepkileri arttırdı. Avrasya Araştırma Sahibi Kemal Özkiraz da isim vermeden Murat Gezici’yi hedef aldı. Özkiraz sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Haftaya bir anket yayinlasam ve Cumhur ittifakını Akparti + MHP + Hüda-par + Vatan partisi + Hristiyan demokratlar diye yayinlasam başıma ne gelir ? Tahminlerinizi alayım.” dedi.

Balbay’dan CHP’ye İnce tepkisi: Hele konuşsun, ağzının payını veririz

Düne kadar, “Ben bu partiye 15 yaşında girdim. Her kademesinde görev yaptım” diyen İnce neden bu noktaya geldi?

Cemal Enginyurt’tan tarihi Meral Akşener itirafı!

MHP’den ihraç edilen Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, MHP’de Meral Akşener’in kazandığı kongreyi kendisinin iptal ettirdiğini söyleyerek, hem Devlet Bahçeli’yi, hem de Semih Yalçın’ı topa tuttu.

Reuters, Ankara’daki Covid-19 belgesine ulaştı: Her gün 1000 yeni vaka

Uluslararası haber ajansı Reuters, bu hafta günlük vaka sayısının 1000'in üzerine çıktığı Türkiye'de hastanelere bazı talepler gittiğini ve "Covid-19 yüzünden yoğum bakım ünitesindeki yatakları boşaltın" ifadesinin yer aldığını yazdı.

Cindoruk: AKP’nin 18 yılı tartışmaya açılmalı

"Milli irade, devlet yönetme yetkisi ve görevi verir. AKP, bu yetkiyi, milleti yönetme ve yönlendirme, devlet rejimini değiştirme biçiminde kullandı."

Muharrem İnce’nin Ankara’da ofis açacağı iddiası

Kendi partisini kuracağı iddia edilen Muharrem İnce'nin Ankara'da ofis açtığı iddia edildi.
206,497BeğenenlerBeğen
8,608TakipçilerTakip Et