Cuma / 25 Eylül 2020

“Atatürk’e sahip çıkmak ne ise Erdoğan’a sahip çıkmak da odur”

AKP Maçka İlçe Başkanlığı 7. Olağan Kongresi’nde Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanvekili Atilla Ataman, “1919’da Samsun’da Atatürk’e sahip çıkmak ne idi ise bugün Tayyip Erdoğan’a da sahip çıkmakta odur” ifadelerini kullandı.

205,664BeğenenlerBeğen
8,586TakipçilerTakip Et

AKP Maçka İlçe Başkanlığı 7. Olağan Kongresi’nde Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanvekili Atilla Ataman’ın sözleri tartışma yarattı.

Maçka Kongresi’nde konuşan AKP’li Atilla Ataman, “1919’da Atatürk’e sahip çıkmak ne ise Tayyip Erdoğan’a da sahip çıkmak odur” dedi. Ataman’ın sözleri kongre salonunda alkışlandı.

Atilla Ataman, “Biz partimizi kaybetmiştik. Lütfen Ak Parti’nin kıymetini bilelim. Eren Bülbül’ün doğduğu topraklardayız ancak şunu unutmamalıyız Eren Bülbül’ü ve Astsubay’ı şehit eden teröristler buraya kadar gelebilmiştiler. Düşman uyumuyor AK Parti’ye ve sayın Cumhurbaşkanına sahip çıkmak Cumhuriyet Halk Partisi, İYİ Parti vs. karşısında AK Partiye sahip çıkmayı çoktan aştı. Tayyip Erdoğan’a sahip çıkmak, 1919’da Samsun’da Atatürk’e sahip çıkmak ne idi ise bugün Tayyip Erdoğan’a da sahip çıkmakta odur” diye konuştu.

En çok okunanlar

Gündem

Berat Albayrak, Barış Terkoğlu hakkında suç duyurusunda bulundu

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, OdaTV Sorumlu Haber Müdürü Barış Terkoğlu hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu.

Yazar Temel Demirer ‘cumhurbaşkanına hakaret’ suçlamasıyla gözaltına alındı

Yazar Temel Demirer 'cumhurbaşkanına hakaret' suçlamasıyla gözaltına alındı

RTÜK’ten Fox TV’nin dizisine o inceleme

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), FOX TV'de yayınlanan "Kimsesizler" adlı diziyle alakalı inceleme başlatıldığını duyurdu.

Gözaltı haberleri sonrası Tanrıkulu’ndan tepki : ” Saraya düğün hediyesi”

Bu sabah yapılan gözaltılar Saray’a düğün hediyesidir

Erkan Mumcu’dan Erdoğan’a ve AKP’ye sert yanıt

Erkan Mumcu, "Benimle bu konular hakkında Türkçesi düzgün, üst üste 3 cümle kurma yetkinliğinde bulunmayan insanların hangi makamda oldukları beni hiç kıskandırmıyor." ifadelerini kullandı.