Pazar / 5 Temmuz 2020

Atatürk’e büyük hakaret: Manevi kızıyla yattı

Tvnet ekranlarında yayınlanan Derin Tarih adlı programda Mustafa Kemal Atatürk'e büyük hakaretler edildi.

207,025BeğenenlerBeğen
7,857TakipçilerTakip Et

TVNet’te yayımlanan ‘Derin Tarih’ isimli programda Mustafa Kemal Atatürk’ün manevi kızı Afet İnan hakkında “Çankaya’nın nikahsız Firts Lady’sidir” denildi.

Türkiye’nin Büyük Masonları, Ermeni Yahudi Rum Asıllı Milletvekilleri ve Atatürk’ün Gönül Galerisi gibi tarih konulu kitapların yazarı Süleyman Yeşilyurt, katıldığı ‘Derin Tarih’ isimli programda Atatürk’ün manevi kızı Afet İnan hakkında tepki çeken açıklamalarda bulundu.

‘Afet İnan’ın manevi evlat olamayacağını’ iddia eden Yeşilyurt, sözlerini şöyle sürdü: “Mustafa Kemal İzmir’de bir müsamerede Afet İnan’ı görür. Afet İnan’ın alımlı çalımlı halini görünce babası Ziraat Müdürü İsmail Hakkı Bey’i çağırtılar, der ki ‘Ben kızınızı manevi evlat almak istiyorum.’ Şimdi burada doğruları konuşmak lazım. Manevi evlat kimdir? Bakıma muhtaç, tahsile muhtaç ama bu bir Ziraat Müdürü’nün kızı, bir dönem de milletvekilliği yapmış. Hem ziraat müdürünün hem milletvekilinin kızını almak, el vicdana koyacağız. Afet İnan, Latife Uşşakizade’den sonra Çankaya’nın çağlayanıdır. Afet İnan hiçbir zaman manevi evlat değildir, Çankaya’nın nikahsız Firts Lady’sidir.”

Avukat Fidel Okan Twitter hesabından yaşananlara tepki gösterdi.

Okan şunları yazdı:

“Ulusal bir televizyonda bir grup müptezel “Atatürk, manevi kızı Atıf İnan’la yatıp kalkmıştır” iftirasını atıyor ama kimseden ses yok!

Dün gece bu TV kanalında Atatürk’e en ağır hakaretler yapıldı. Kendisini muhafazakar olarak tanımlayan meczuplar bel altına indi!

Uydurdukları fantezileri Atatürk’e mal ettiler. Manevi kızıyla aynı yatağa soktular. Dolmabahçe’de günü birlik kadınlarla alem yaptırdılar!

Bu ölçüde rezil, aşağılık bir programı yapan bu adamlarda zerre kadar haysiyet olduğunu sanmıyorum. Ne utanmaları var ne sıkılmaları!”

[fvplayer src=”https://vimeo.com/216387403″ splash=”https://i.vimeocdn.com/video/633339565_960x394.jpg?r=pad” caption=”Atatürk’e büyük hakaret: Manevi kızıyla yattı”]

İLGİLİ HABER:

HALKWEB UYARDI CHP HAREKETE GEÇTİ

İmamoğlu, Halk Ekmek’in hizmetlerinin önüne geçen Salih Bekaroğlu’nun görevine son verdi!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem  İmamoğlu'nun Halk Ekmek Genel Müdürü Salih Bekaroğlu'nu görevden aldığı öğrenildi. 

Kılıçdaroğlu, erken seçim için Bahçeli’yi adres gösterdi: ‘Artık destek vermiyorum’ diyebilir

Kemal Kılıçdaroğlu, " 2023 yani Cumhuriyet’in 100'üncü yılında biz bu ülkede halkımıza söz verdik Cumhuriyet’i demokrasiyle taçlandıracağız." dedi.

Erdoğan: Sembolik de olsa bayan vekillerimizden hiç olmazsa iki tane alalım

Kartal Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi’nin açılış töreninde konuşan partili AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, “Evet şöyle sembolik de olsa bayan milletvekillerimizden hiç olmazsa iki tanesini alalım” ifadelerini kullandı.

Erken seçim tartışmaları gölgesinde anket sonuçları: Salgın ve yeni partiler AKP’yi eritti

Salgın döneminde AKP'nin oy oranı gerilerken CHP ise oyunu arttırdı.

Sakarya’da facia ‘geliyorum’ demiş, işçiler: Isınma vardı 4 gündür uyarıyorduk

Sakarya’daki havai fişek fabrikasında meydana gelen patlama sonrası yaralanan işçileri CHP heyeti ziyaret etti. İşçiler fabrikadaki mallarda ısınma olduğunu ve bu konuda 4 gündür uyarı yapmalarına rağmen önlem alınmadığını söyleyerek, “Isınma olmaması gereken bir şey, uyardık ama dinlemediler” dediler.
207,025BeğenenlerBeğen
7,857TakipçilerTakip Et