Atatürk düşmanı hadsiz yobaz hakkında flaş gelişme

Ankara Barosu, sosyal medya üzerinden 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'e hakaret eden Fatih Tezcan, hakkında 5816 sayılı Atatürk Aleyhine İşlenen Suçlar Hakkında Kanunu'na muhalefetten suç duyurusunda bulundu

Ankara Barosu, sosyal medya üzerinden 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’e hakaret eden Fatih Tezcan, hakkında 5816 sayılı Atatürk Aleyhine İşlenen Suçlar Hakkında Kanunu’na muhalefetten suç duyurusunda bulundunu.

Gazeteci olduğu iddia edilen Fatih Tezcan, Twitter hesabından Yeni Şafak gazetesinin 29 Ekim’e özel hazırlanan manşetini eleştirirken, “‘Cumhuriyet’i getiriyorum’ yalanıyla başa geçtikten sonra Devlet ve Millet düşmanlarına verdiği sözlerin gereği olarak 15 sene Cumhur’dan kaçan, Millet’in Egemenliği’nden rakı bardaklarına sığınan bir İslâm Düşmanını, 3 kuruş için tepenize oturtmaya değer miydi…” ifadeleriyle Türkiye Cumhuriyeti’nin kurusucu Mustafa Kemal Atatürk’e hakaret etmişti.

8 YORUM

  1. Atatürk’e veyahut Türk Devrimine karşı çıkanlar zamanın getireceği Kültür Devriminin sonuçları ile karanlığın sonsuz derinliklerinde yok olup gideceklerdir. Yaptığı işten para kazanma yolunu bu tür saçmalık yaparak kazananlar bilsinlerki ileriye dönük her şeyi kaybetmişlerdir. Sakın ha bu tiplere hakaret etmeyin. Çünkü gerçekten hakarete bile layık değiller. Ey ebu cahil ” Güneş Balçıkla Sıvanmaz”.

  2. durun bakalım daha ne sindiremedikleri varsa dışarı çıkaracaklar. bunların ağababaları 2 ayyaştan bahsederken ceza almazsa , bunlar da şansını deneyecek.

  3. ADAM FİKİRLERİNİ SÖYLEMİŞ SAYGI DUYULMASI GEREKİR , GERÇEK YOBAZLAR FİKİR ÖZGÜRLÜĞÜNE KARŞI BAĞNAZ , VE ELEŞTİRİYE KAPALI OLANLARDIR. TABULARA YENİ TÜRKİYEDE YER YOK. GALİLEO YUDA DÜNYA DÖNÜYOR DİYE HAPSE ATMIŞLARDI , CHP GİBİ BİR PARTİNİN BÖYLE YOBAZ BİR TUTUM SERGİLEMESİ SÖMÜRDÜKLERİ ATATÜRK İSMİNE ZEVAL GELECEK ENDİŞESİDİR. 96 YILDIZ İZİNLERİ BİTMEDİ

    • Senin gibi ülkenin kurucusuna hakaret edenleri, iftira atanların düşünce özgürlüğü adı altında savunan ama aslında Atatürk’e nefretini kusan yobaz, nankör, ne idüğü belirsiz, karanlık fikirli, beslemelerin böyle lağım çukurundan çıkan kokuları andıran yorumlar yapması çok doğal. Fikrimi söyledim lütfen saygı duy canım benim.

    • ıTayyip Erdoğan bana hakaret ettiler diyerek 7 de 70 e insanları hapse atıp davalarla süründürürken fikir özgürlüğü fikriniz nerelerdeydi…Bilgisiz , vicdansız, adaletsiz siniz…Demek ki fikir özgürlüğü diye annene babana hakaret etseler, küfür etseler ifade özgürlüğü diyeceksiniz…..Önce insan olmak sonra konuşmak lazım…ATATÜRK bu ülkenin kendini, haddini bilen insanları için kurucu lideridir…

  4. KİM OLDUĞUNA BAKILMAKSIZIN HERKESİN ELEŞTİRİLEBİLMESİNİN YOLU AÇILMALIDIR.ANCAK,LALETTAYN BİR VATANDAŞ DAHİL OLMAK ÜZERE,HERHANGİ BİR KİŞİYE YAPILACAK OLAN BİR HAKARET KABUL EDİLEMEZ.KALDI Kİ, 5816 SAYILI KANUN İLE KORUNAN ATATÜRK’E HAKARET EDENLERİN CEZALANDIRILACAKLARI BİLİNMESİNE RAĞMEN HAKARETİ YAPANLAR, SÖZ KONUSU CEZAYI GÖZ ÖNÜNE ALMALARI GEREKMEKTEDİR.

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Mansur Yavaş’tan Cumhurbaşkanlığı adaylığı açıklaması: “Millet isterse…”

Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi, bugünkü köşesinde, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile arasında geçen görüşmenin detaylarını yazdı. Selvi, ABB Başkanı Mansur Yavaş’a “Cumhurbaşkanı adayı olmayı düşünüyor musunuz?” sorusuna verdiği cevabı da köşesinde yer verdi.

Bir Katarlılara gitmesin vakası daha mı? İşte Koç ve Sabancı’nın Kanal İstanbul arsaları…

Kanal İstanbul projesine ilişkin Katarlıların aldığı arsalar tartışma konusu olmaya devam ederken, Koç ve Sabancı'nın da bölgede büyük arsalar topladığı açıklandı.

İşte MEB’nin klavuz kitabı: Başı açık kötü, başı kapalı iyi!

AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Dindar nesil” talebinin ardından patlayan gerici uygulamalara bir yenisi daha eklendi. Milli Eğitim Bakanlığı’nın rehber öğretmenlere dağıttığı kitap için seçilen resimlerde çocuklara cinsel istismar ve şiddet uygulayan kadınlar başı açık, şefkat gösteren kadınlar ise türbanlı olarak resmedildi.

Dünyayı korkutan virüste son durum! Şehire tüm giriş çıkışlar kapatıldı

Corona virüsünün ilk ortaya çıktığı Wuhan kentine giriş çıkışlar kapatılarak şehir karantina altına alındı. Şehirden çıkmak isteyenlere polis izin vermedi.

Sınav kaygısı için aldığı ilaç kör etti!

Antalya’da sağlık meslek lisesi öğrencisi Mina K.’nin (17), sınav stresini yenmek için gittiği hastanede verilen ilacın yan etkisiyle vücudunda yanıklar ile morluklar oluştu. Görme yetisini de kaybeden Mina K., yoğun bakımda tedaviye alınırken, anne Burcu Sargın (39), hastane ile doktoru Sağlık Bakanlığı’na şikayet etti. İl Sağlık Müdürlüğü inceleme başlattı.
209,942BeğenenlerBeğen
4,673TakipçilerTakip Et