Atakan Kayalar kristal çocuk mu?

Atakan'ın felsefeyle olan yoğun ilgisi ve nihilizmi açıklaması dikkatleri çekerken, okuduğunu söylediği filozofların kitaplarıyla da bir anda "kristal çocuk" iddiaları ortaya çıktı.

208,787BeğenenlerBeğen
7,603TakipçilerTakip Et

Atakan’ın felsefeyle olan yoğun ilgisi ve nihilizmi açıklaması dikkatleri çekerken, okuduğunu söylediği filozofların kitaplarıyla da bir anda “kristal çocuk” iddiaları ortaya çıktı.

Sosyal medyanın ilgisini çeken Atakan Kayalar, son günlerin araştırılan ismi olmaya başladı. Beşinci sınıf öğrencisi olan Atakan Kayalar okuduğu kitaplar ve konuşma tarzıyla dikkat çekti.

Atakan Kayalar, “Adım Atakan. Bu kadar. Fazla anlatabilecek hayat hikayem yok. Metafor uzmanıyım desem olmaz, beyin cerrahıyım desem olmaz, cumhurbaşkanıyım desem olmaz. Felsefeyle ilgilisin galiba dedim. Eğitim ve bireysel haklar üzerine konuşuyorduk. O an da Fethi Çağıl bir şey söyledi. Tam olarak hatırlamıyorum. Okuduğum kitaplara bakacak olursak. Kayı serisinin tamamını okudum. Nutuk okudum. Homeros İlyada okudum. Böyle buyurdu Zerdüşt okudum” şeklinde konuştu. Atakan hakkında kristal çocuk olabileceği söylentileri ortaya çıktı.

10 yaşındaki Filozof Atakan’ın kameralar önünde annesine yaptığı harekete tepki yağdı

KRİSTAL ÇOCUK NEDİR?
Kristal çocukları ilk olarak tanımlayan kişi Steve Rother’dır. Kristal çocuklar doğru ve sezgisel ve mantıksız arasındaki dengenin peşinde olan barışçıl varlıklardır. Değişen koşullar arasında iyiliği bulmak için insanlığa odaklanan indigo çocukların aksine, kristal çocukların iyileştirme misyonu vardır.

Kristal çocuklar saf ve parlak auraya sahip olan çok güzel çocuklardır ve büyük ifadeli gözlere sahiptirler.

İki belirgin davranışları vardır: insanları genellikle sihir olduğunu düşündüğü güçlü yetenekleri vardır ve düşük titreşimli enerjiye karşı aşırı hassastırlar.

Bu teorilerin bilimsel bir kanıtı yoktur. Hatta, uzmanlar böyle özelliklere ve davranışlara herhangi bir çocuğun herhangi bir yer ve zamanda sahip olabileceğini söylerler.

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Koronavirüs testi yaptırmak istemeyen kadın böyle direndi!

Yapılan sağlık taraması sonucunda ateşinin yüksek olduğu tespit edildiği için koronavirüs testi yapılmak istenen bir kadın sağlık ekiplerine direndi.

Didem Arslan’a kızan Mehmet Çilingiroğlu Habertürk’ü terk edip CNN Türk’te Ahmet Hakan’a katıldı!

Habertürk TV canlı yayınına bağlanan Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu, sözlerinin kesilmesine tepki göstererek yayını terk etti. Çilingiroğlu yarım saat sonra CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın Tarafsız Bölge programına katıldı. 

Halka yardımı engellemeye pes dedirten açıklama… Soylu: İmamoğlu’ndan işkilleniyorum

CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programına katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Hakan'ın sorularını cevapladı

Süleyman Soylu: Şehirler arası seyahati daha da zorlaştıracağız

Süleyman Soylu, "100 binin üzerinde uçak ve otobüsle şehir değiştirme talebi var. Şehirler arası seyahati daha da zorlaştıracağız." ifadelerini kullandı.

Fahrettin Koca yutkundu, gözleri doldu… Kaç sağlık emekçisi koronavirüse yakalandı?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Bilim Kurulu toplantısının ardından kameralar karşısında geçti. Koca, basın toplantısının ardından sorulara yanıt verdi. 
208,787BeğenenlerBeğen
7,603TakipçilerTakip Et