Arda Turan’ın eşinden skandal ile ilgili açıklama

Arda Turan ile Berkay'ın İstanbul Emirgan’da bulunan bir mekânda tartışması, olayın sonunda ise şarkıcının burnunun kırılması sosyal medyanın da gündemine oturmuştu. Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan ise sessizliğini bozarak sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

Başakşehir’de oynayan futbolcu Arda Turan, önceki gün, şarkıcı Berkay’ın burnunu kırmıştı. Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin, olayların kendisine yönelik taciz sonrası çıktığını iddia etmişti. Arda Turan ise olayın taciz yüzünden çıktığı iddialarını yalanlayarak “Her iki tarafa da geçmiş olsun” demişti.

Arda Turan ile Berkay’ın İstanbul Emirgan’da bulunan bir mekânda tartışması, olayın sonunda ise şarkıcının burnunun kırılması sosyal medyanın da gündemine oturmuştu.

EŞİ SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Arda Turan’ın eşi Aslıhan Doğan ise sessizliğini bozarak sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

Doğan, “Allah’ın izniyle oğlumu kucağıma almama çok az kala, yazılıp çizilen hiçbir şeyin, ve hiçbir 3. şahsın bana ve aileme zarar verebilecek nitelikte olmadığını bilmenizi isterim” diye ifade etti.

Aslıhan Doğan’ın paylaşımı şu şekilde:

“Yaşanmışlıklarıyla her daim olgunlaşmış bir insan, yetiştirilme şeklinden ötürü aile kavramının ne olduğunu iyi bilen bir evlat, tahmin edilenden çok daha güçlü bir kadın, ve en önemlisi bir anne adayı olarak yazıyorum. İlişkimin ilk gününden evliliğimin bugününe kadar ne kadar saçmalık varsa önüme sunuldu. Farklı amaçlara hizmet eden, beni sosyal platformda eleştirmeyi kendinde hak gören, ve maalesef mutsuzlukla beslenen hazımsız insanlarla karşılaştım. Sabrım birçok kez denense de bugüne dek kimseye istediğini vermedim. Bugün de vermeyeceğim. Allah’ın izniyle oğlumu kucağıma almama çok az kala, yazılıp çizilen hiçbir şeyin, ve hiçbir 3. şahsın bana ve aileme zarar verebilecek nitelikte olmadığını bilmenizi isterim. Saygılar…”

 

Son Haberler