“Anne hamileyken anal seksten zevk alırsa çocuğu eşcinsel olur”

Akaki'deki bir ilkokulda konuşan piskopos, 'Kadın bu sırada anal seksten haz alırsa bir arzu doğuyor ve bu arzu çocuğa da geçiyor

Güney Kıbrıs’ın Güzelyurt (Morphou) Piskoposu Neophytos ‘hamilelik sırasında anal seks yapılması durumunda doğacak çocuğun eşcinsel olacağı’ dalga konusu oldu.

Daily Mail’in aktardığına göre Akaki’deki bir ilkokulda konuşan piskopos, ‘Kadın bu sırada anal seksten haz alırsa bir arzu doğuyor ve bu arzu çocuğa da geçiyor dedi.

ORTODOKS KİLİSESİNİN DÜŞÜNCELERİ
‘Ruhsal diyaloglar toplantısı’ isimli konuşmalarında her yaştan insanların sorularını yanıtlayan Piskopos, ‘Eşcinsellik ebeveynlerin cinsel ilişkisi sırasında ya da hamilelik döneminde meydana geliyor ve ebeveynlerin anormal bir cinsel eyleminin ardından geliyor. Daha açık konuşmak gerekirse, anal seks sonrasında. Kadın bundan zevk alırsa, bir arzu doğuyor ve bu arzu çocuğa geçiyor’ dedi.

Yaptığı açıklamanın internette milyonlarca kişiye ulaşmasının ardından, ‘Benim anlattıklarım Ortodoks kilisesinin düşünceleri’ dedi.

KADIN ORAL SEKSTEN HOŞLANIRSA ÇOCUK DİŞÇİ Mİ OLUR?
Kıbrıs’taki bir LGBTI oluşumunun paylaştığı videoya yapılan yorumlarda, ‘Öyleyse kadın oral seksten hoşlanırsa çocuk dişçi mi olur?’ diyerek psikoposla dalga geçtiler

Güney Kıbrıs Rum Yönetimi, 1998’de eşcinselliği suç olmaktan çıkarmıştı.

Erdoğan’ın “Nerede kaldı bu süt?” sorusuna İmamoğlu’ndan cevap

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’a”Sayın Cumhurbaşkanının bahsettiği süt dağıtımı 100 bine yakın çocuğumuza yapılıyor. Bizim dönemimizde veren el, alan eli görmeyecek. Yoksulluğu asla afişe etmeyeceğiz” diyerek cevap verdi.

AKP’li vekilden AKİT muhabirine: “Sen benim hakkımda nasıl haber yaparsın lan”

Gerici Yeni Akit’in web sitesi muhabirleri Mehmet Özmen ve Taha Emre Özdemir’in, kumar oynarken görüntüledikleri AKP’li isimlerin saldırısına uğradıkları iddia edildi.

Rahşan Ecevit son yolculuğuna uğurlanıyor

Eski Başbakan Bülent Ecevit’in eşi ve Demokratik Sol Parti’nin (DSP) kurucusu Rahşan Ecevit, bugün son yolculuğuna uğurlanıyor. Rahşan Ecevit, Devlet Mezarlığı’nda eşi Bülent Ecevit’in yanına defnedilecek.

Rum medyası, Rahşan Ecevit’in ölüm haberini böyle duyurdu

Eski Başbakan Bülent Ecevit’in eşi Rahşan Ecevit’in böbrek ve akciğer yetmezliğinden 97 yaşında hayatını kaybetmesi, Kıbrıs Rum kesimi medyasında son dakika haberi olarak duyuruldu.

Kanal İstanbul için 92 bin 468 itiraz, 1 yanıt!

Bakan Murat Kurum, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ÇED raporunun İnceleme Değerlendirme Komisyonu tarafından değerlendirildiğini ve komisyon çalışmaları ile halkın görüşlerinin dikkate alındığını belirterek dün ÇED olumlu kararını açıkladı. Raporda İstanbulluların rapora yönelik itirazlarına aynı yanıtlar verildi.
209,983BeğenenlerBeğen
4,674TakipçilerTakip Et