Ankara’da seçime saatler kala kirli tezgah!

Ankara’nın işlek caddelerinde yerlere atılan 100 TL'lik banknot benzeri broşürlerde Mansur Yavaş ve Millet İttifakı aleyhine yazılar yazıldı.

207,721BeğenenlerBeğen
7,868TakipçilerTakip Et

Ankara’nın işlek caddelerinde yerlere atılan 100 TL’lik banknot benzeri broşürlerde Mansur Yavaş ve Millet İttifakı aleyhine yazılar yazıldı.

Sözcü’den Deniz Ayhan’ın haberine göre yerel seçimlere saatler kala Ankara’da yeni bir provokasyon sahneye konuldu. Millet İttifakı’nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş’a önce sahte afişler ardından duvarlara yazılan “Her Biji Mansur” ve “Devrim Ankara’dan başlayacak” gibi sloganlarla yüklenenler, şimdi de sahte para üretip Yavaş aleyhine yazılar yazdı.

Banknot benzeri broşürleri alan vatandaşlar, Üzerinde Mansur Yavaş ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun fotoğraflarını gördü. Fotoğrafların üzerinde ise ‘Mansur Çek Senet Tahsilat: Evrakta sahtecilik, yargı içinde çete, tehdit ve şantaj, özel hayatın gizliliğini ihlal, kaçak işçi çalıştırma, görevi kötüye kullanma ve vergi kaçırma’ yazıları dikkat çekti. Bazı broşürlerde ise “Hak yerini bulacak: Sözde CHP, gerçekte CHP, İYİ Parti, HDP” yazıları yer aldı. Vatandaşlar bu broşürleri ‘seçmene hakaret olarak’ yorumladı.

loading...
KaynakSözcü

Selam vermeyi bilmeyen Hulusi Akar açıklasın… Peki 29 sakıncalı albay darbe girişimi öncesinde neden terfi ettirildi?

Gazeteci Saygı Öztürk katıldığı programda 15 Temmuz darbe girişimi öncesi sakıncalı personellerin nasıl terfi ettirildiğini belgelerle anlattı.

İşte Youtube’ta fırtına estiren Ali Babacan’ın partisinin oy oranı

Avrasya Araştırma'nın yaptığı ankette Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu'nun kurdukları partilerin oy oranları dikkat çekti.

Bu hafta sonu sokağa çıkma yasağı uygulanacak mı? İbrahim Kalın’dan açıklama

Gazeteci Candaş Tolga Işık, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın'a hafta sonu sokağa çıkma yasağı ile ilgili belirsizliği sordu.

Mustafa Hoş: Gezi bu toprakların gördüğü en delikanlı direnişlerden biridir

Gazeteci Mustafa Hoş, gazeteci Atakan Sönmez'in gündeme dair sorularını yanıtladı. Gezi davasında yargılanan sanıkların hiç birinin yargılanmaması gerektiğinin altını çizen Mustafa Hoş, "Asıl hesap vermesi gerekenler o gencecik çocukları katledenlerdir" dedi.

Avusturya fena karıştı: Ataması olay olan “Büyükelçi Ozan Ceyhun Hıristiyanları aşağıladı” iddiası

Avusturya Büyükelçisi Ozan Ceyhun'un AKP destekli Ramazan toplantısında Hıristiyan ve Avusturya değerlerini rencide edici ifadelere yer verdiği iddiası Viyana'ya bir bomba gibi düştü. Açıklama için Uyum Bakanlığına davet edilen “eski solcu” Ceyhun, “Yanlış anlaşıldım” derken, konuşmanın videosunda yer alan ifadelerin kuşkuya yer bırakmadığı ileri sürüldü. 
207,721BeğenenlerBeğen
7,868TakipçilerTakip Et