Ankara Kuşu AKP İstanbul İl Başkanlığı’nın verilerini paylaştı: Ekrem İmamoğlu kazandı

AKP içinde paylaştığı kulis bilgileri ile bilinen Ankara Kuşu adlı hesap İstanbul seçim sonuçlarını paylaştı. Ankara Kuşu son açıklamasında İstanbul’da kazanan Ekrem İmamoğlu dedi. İstanbul'u resmi olmayan kesin sonuçlara göre CHP ve Millet İttifak'ın ortak adayı Ekrem İmamoğlu kazandı.#Seçim2019— ANKARA KUŞU (@ankara_kusu) March 31, 2019 Kemal Kılıçdaroğlu: Ekrem İmamoğlu kazandı AKP İstanbul İl Başkanlığı’na ait […]

AKP içinde paylaştığı kulis bilgileri ile bilinen Ankara Kuşu adlı hesap İstanbul seçim sonuçlarını paylaştı. Ankara Kuşu son açıklamasında İstanbul’da kazanan Ekrem İmamoğlu dedi.

Kemal Kılıçdaroğlu: Ekrem İmamoğlu kazandı

AKP İstanbul İl Başkanlığı’na ait yerelirade.biz adlı siteden paylaştığı ekran görüntülerine İstanbul’da Binali Yıldırım ile Ekrem İmamoğlu arasındaki farkın sürekli eridiğini iddia etti.

Binali Yıldırım’dan flaş karar!

Ankara Kuşu’nun paylaşımlarına göre Ekrem İmamoğlu son 20 dakikada 51 bin oyluk farkı 6400’e düşürdü.

Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım’dan aynı anda ‘kazandık’ açıklaması

Son gelen bilgilere göre ise Ekrem İmamoğlu öne geçti.

 

İŞTE O PAYLAŞIMLAR:

Gezi davasında beraat kararı veren hakimlere soruşturma!

Gezi davasında sanıklar hakkında beraat kararı veren İstanbul 30. Ağır Ceza Mahkemesi heyeti hakkında HSK harekete geçti. HSK 1. Daire, heyette görevli 3 hakim hakkında inceleme ve soruşturma izni verdi.

CHP’li Engin Altay: Darbeler dönemi kapanmıştır, kimse seçilmiş cumhurbaşkanını oradan indiremez

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında yandaş medyanın dilinden düşürmediği darbasın toplantısı düzenledi.

Erdoğan’dan ‘Kemalistler darbe yapabilir’ diyen yandaşlara ayar: Herhalde bunlar pek yiyip içemiyor, gezip tozamıyor

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni darbe söylentilerine ilişkin "Böyle bir şeye siz inanıyor musunuz? Bunlar tamamen bir kumpanya. Bu kampanyaya da maalesef doluşa gelip sizin gibi, hakikaten saygın olan gazeteci arkadaşlarımızın bu oyuna gelmelerini anlamakta zorlanıyorum." diye konuştu. Osman Kavala'ya, Gezi olaylarına ilişkin davanın ardından başka bir soruşturma nedeniyle tekrar gözaltı kararı verildiği ve bunun üzerine yargıya yönelik eleştirilen bulunduğunun ifade edilmesi üzerine de Erdoğan, bu eleştirilere katılmadığını dile getirdi.

Müfettişler ortaya çıkardı: Gökçek’e ihaleye fesat soruşturması

Ankara Büyükşehir Belediyesi müfettişleri, 2005'te alınan özelleştirme kararına rağmen Belbeton A.Ş.’ye özelleştirme gerçekleşmeden önce milyonluk yatırımlar yapıldığı, protokole göre Belediye’ye vermesi gereken kârın Meclis Kararları alınarak şirketin sermayesine eklendiğini ortaya çıkardı. Raporda, oluşan 16 milyon 241 bin 345 dolar zararın eski Belediye Başkanı Melih Gökçek, encümenler, ilgili bürokratlardan tazmini için dosyanın hukuk müşavirliğine gönderileceği de yer aldı.

Ekrem İmamoğlu o kararın ardından çileden çıktı: İsyan ediyorum

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Sarıyer Belediyesi'ne yaptığı ziyaretin ardından gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtla
209,638BeğenenlerBeğen
4,902TakipçilerTakip Et