Amiral’den TRT’ye çok sert sansür tepkisi

208,673BeğenenlerBeğen
7,632TakipçilerTakip Et

Yunanistan temsilcisi Olympiakos’u devirerek THY Avrupa Ligi Dörtlü Finali’nde şampiyon olan Fenerbahçe tüm Türkiye’yi sokağa döktü.

Şampiyonluğun ardından Sinan Erdem Spor Salonu’nda binlerce Fenerbahçeli hep bir ağızdan İzmir Marşı’nı okudu. Bu sırada yayıncı TRT ise sesi kısıp sansür uyguladı.

Emekli Tümamiral Semih Çetin, bu duruma tepki gösterip Twitter’da “Akşam maçta olduğum için TRT yayınını izleyemedim. Binlerce taraftarın coşkuyla söylediği İzmir marşı sırasında sesi kısmışlar. Utanmazlar” diye yazdı.

İŞTE O MESAJ…

Davutoğlu’ndan ‘gizli af’ eleştirisi: Rüşvet alan çıkacak, gazeteci yatacak! Bunu kamu vicdanı kabul eder mi?

Ahmet Davutoğlu, "İlke yok, gizli af var. Devlete karşı suçlarda değil, rüşvet, çete, yolsuzluk suçları için tahliye var. Bu yasada zimmet, gasp, rüşvet, irtikap affediliyor" ifadelerini kullandı.

CHP’li Turan Aydoğan “majestelerinin yargısı” deyip Sedat Peker’in firarını hatırlatınca AKP’liler kudurdu

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Turan Aydoğan Meclis kürsüsünde infaz paketine yönelik eleştiriler dile getirince AKP sıralarından tepkiler yükseldi. Yargı'daki hukuksuzlukları vurgulamak için "majestelerinin yargısı" ifadesini kullanan Aydoğan'a AKP'liler müdahale etmeye çalıştı. 

Koronavirüsten hayatını kaybedenlerin sayısı 908’e çıktı

Türkiye’deki koronavirüs verilerine ilişkin son sayılar açıklandı.

Yine göz boyuyorlar

Tacettin Çolak yazdı...
208,673BeğenenlerBeğen
7,632TakipçilerTakip Et