Perşembe / 17 Eylül 2020

Amiral’den çok sert tepki: Hala utanmadan Kılıçdaroğlu’nun yürüyüşünü…

İstifa eden eski Donanma Komutanı emekli Oramiral Nusret Güner, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı “Adalet Yürüyüşü”ne tepki gösterenlere sert çıktı.

205,781BeğenenlerBeğen
8,581TakipçilerTakip Et

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, milletvekili Enis Berberoğlu’nun 25 yıl hapis cezasına çarptırılmasının ardından ‘Adalet Yürüyüşü’ başlattı. AKP ve MHP’den çok ses getiren bu yürüyüşe tepkiler geldi.

Balyoz kumpasına tepki olarak istifa eden eski Donanma Komutanı emekli Oramiral Nusret Güner, AKP ve MHP’ye sert çıkarak Twitter’da “Başkanlık Sistemi ile ilgili görüşlerinin 180 derece değişmesinin nedenini açıklamadıkça, Bahçeli ve evanesi hakkında şüphe hep var olacak. Hala, utanmadan sıkılmadan muhalefetmiş gibi yapıyor, hatta Kılıçdaroğlu’nun Adalet Yürüyüşünü tenkit ediyorlar” diye yazdı.

İŞTEO MESAJ…

En çok okunanlar

Gündem

Papa Francesco’dan LGBT derneği üyelerine: Tanrı çocuklarınızı oldukları gibi seviyor

Katolik Kilisesi lideri Papa Francesco, bir LGBT derneğine üye aileler ile yaptığı sohbette “Tanrı çocuklarınızı olduğu gibi seviyor çünkü hepsi Tanrı'nın çocukları” dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi’nde yumruklar havada uçuştu

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Meclisi'nde kavga çıktı. Araya giren diğer meclis üyeleri kavganın büyümesini önlerken, oturumu yöneten İBB Meclisi 1'inci Başkanvekili Zeynel Abidin Okul oturuma 15 dakika ara verdi.

Erdoğan’dan Türkiye modeli mesajı: Başka bir yerde böylesine samimi bir demokrasi, hak ve adalet ideali bulamazsınız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa ve ABD'nin demokraside, ekonomide yerle yeksan olması durumunda bile vatandaşları kalkındırmaya devam edeceklerini belirterek "Bu Türkiye modelidir. Başka yerde insani değerler üzerine bina edilmiş böylesine samimi bir demokrasi, adil bir kalkınma hedefi, köklü bir hak ve adalet ideali bulamazsınız" dedi.

Halil Sezai’ye bir tokatta ev sahibinden!

Tuzla'da 67 yaşındaki komşusunu darp eden Halil Sezai'nin oturduğu villa yeniden kiralığa çıkarıldı. Olaydan iki gün sonra villanın kapısına 'kiralık' yazısı asıldı.