Ali Türkşen kendisine “klavye komandosu” diyen yandaş hakkında kararını verdi: Kindar insanlar değiliz

AKP'nin İstanbul seçimlerinde yaşadığı hezimetle birlikte fikirleri değişen Ömer Turan, kumpas davası mağdurlarından Emekli SAT Komandosu Ali Türkşen'le helalleşti. 

AKP’nin İstanbul seçimlerinde yaşadığı hezimetle birlikte fikirleri değişen Ömer Turan, kumpas davası mağdurlarından Emekli SAT Komandosu Ali Türkşen’le helalleşti.

Ömer Turan daha önce “Klavye komandosu” deyip hakaret ettiği Türkşen’den sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla özür diledi.

Turan, Ali Türkşen’in de sosyal medya hesabını etiketleyerek, “Ergenekon ve Balyoz kumpaslarında Ali Türkşen, Albay Levent Göktaş gibi Şanlı Türk subaylarına gerektiği gibi sahip çıkamadık. Bu bizim için kara bir lekedir. Hayatım boyunca Bunun acısını çekeceğim. Bu kahraman subayların Hepsinden de helallik diledim” mesajını paylaştı.

Ali Türkşen de Turan’la görüştüğünü ve hakkını helal ettiğini şu ifadelerle belirtti:

“Ömer Beyle özelden ayrıca yazıştık. Bizler çok üzüldük, kızdık, isyan ettik ama kindar insanlar değiliz. Hak ve adaletin peşindeyiz hepsi o. Helallik isteyene hakkım helaldir… ”

“Erken seçim çağrısı gelirse davulla zurnayla hay hay deriz”

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Biz erken seçim çağrısı yapmayız ancak erken seçim kararı alınırsa davulla zurnayla hay hay deriz" diye konuştu.

İfadesi bile alınmadı: Kumpasın suç ortağı

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Aytun Çıray, Bülent Arınç’ı FETÖ'nün Kozmik Oda kumpasının ortağı olmakla suçladı.

Gece yarısı Meclis’ten geçti… Nur topu gibi üç yeni vergimiz daha oldu

Dijital Hizmet Vergisi, Konaklama Vergisi, Değerli Konut Vergisi, gelir vergisi tarifesine yeni dilim ve oran eklenmesi gibi düzenlemeleri de içeren kanun teklifi, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi

Bahçeli’nin danışmanı Metin Özkan Barış Atay’ı hedef gösterdi: Meczup

Bahçeli'nin danışmanı Metin Özcan, katıldığı bir televizyon programında TİP Genel Başkan Yardımcısı ve seçilmiş milletvekili Barış Atay'a hakaret etti.

Muharrem İnce’den Saray ziyareti açıklaması: Kılıçdaroğlu’nu arayıp, ‘o şeref yoksununu açıklayın’ dedim

Muharrem İnce, Rahmi Turan’ın köşesine taşıdığı ‘Erdoğan ile görüşen CHP’li’ iddiası hakkında açıklama yaptı.
210,795BeğenenlerBeğen
4,514TakipçilerTakip Et