Ali Türkşen kendisine “klavye komandosu” diyen yandaş hakkında kararını verdi: Kindar insanlar değiliz

AKP'nin İstanbul seçimlerinde yaşadığı hezimetle birlikte fikirleri değişen Ömer Turan, kumpas davası mağdurlarından Emekli SAT Komandosu Ali Türkşen'le helalleşti. 

AKP’nin İstanbul seçimlerinde yaşadığı hezimetle birlikte fikirleri değişen Ömer Turan, kumpas davası mağdurlarından Emekli SAT Komandosu Ali Türkşen’le helalleşti.

Ömer Turan daha önce “Klavye komandosu” deyip hakaret ettiği Türkşen’den sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla özür diledi.

Turan, Ali Türkşen’in de sosyal medya hesabını etiketleyerek, “Ergenekon ve Balyoz kumpaslarında Ali Türkşen, Albay Levent Göktaş gibi Şanlı Türk subaylarına gerektiği gibi sahip çıkamadık. Bu bizim için kara bir lekedir. Hayatım boyunca Bunun acısını çekeceğim. Bu kahraman subayların Hepsinden de helallik diledim” mesajını paylaştı.

Ali Türkşen de Turan’la görüştüğünü ve hakkını helal ettiğini şu ifadelerle belirtti:

“Ömer Beyle özelden ayrıca yazıştık. Bizler çok üzüldük, kızdık, isyan ettik ama kindar insanlar değiliz. Hak ve adaletin peşindeyiz hepsi o. Helallik isteyene hakkım helaldir… ”

Tahliyesi beklenen Kavala için gözaltı kararını hukukçular nasıl yorumladı?

Gezi davasından beraat eden Osman Kavala'nın tahliyesi beklenirken, başka bir soruşturma kapsamında hakkında gözaltı kararı verilmesine hukukçular tepki gösterdi.

Perinçek’in “Bahçeli zaman zaman ABD yörüngesine girebiliyor” ifadesine MHP’den yanıt

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek’in "Devlet Bahçeli, İyi Parti ile rekabeti yüzünden zaman zaman akılcı Türk vatanseverliğinden kopuyor ve ABD yörüngesine girebiliyor" sözlerine Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) yanıt geldi.

Osman Kavala hakkındaki gözaltı kararını canlı yayında öğrenen Saymaz: Hükümet-yargı çatışması var

Osman Kavala hakkındaki gözaltı kararı haberini Halk TV yayınında öğrenen İsmail Saymaz öğle saatlerinde Gezi Davası'nda beraat kararı verilen Osman Kavala hakkında akşam saatlerinde 15 Temmuz soruşturması kapsamında gözaltına alınmasını değerlendirdi. 

Mustafa Hoş perde arkasını anlattı… Burhan Kuzu’ya soruşturmayı Erdoğan’ın damadı mı istedi?

Gazeteci yazar Mustafa Hoş, Mesut Mevlevi suikastinin ve Burhan Kuzu'ya soruşturma açılmasının perde arkasını tane tane anlattı. 

Gezi davasında beraat kararının ardından Ekrem İmamoğlu: Şehrin yeşilini, doğasını savunan herkese selam olsun

Gezi Parkı davasında çıkan beraat kararlarını ilişkin açıklama yapan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, "İstanbul'da yaşayan herkes adına bu şehrin tarihini, kültürünü, yeşilini, doğasını savunan herkese selam olsun" dedi.
209,658BeğenenlerBeğen
4,900TakipçilerTakip Et