Ali Türkşen: Halk Ekmek Müdürünün 43 bin TL maaşa utanmadığı ülkemde, YSK üyelerinin utanmasını çok bekleriz daha

Yüksek Seçim Kurulu’nun İstanbul kararı tartışılmaya devam ediyor. Emekli SAT Komandosu Ali Türkşen de YSK kararına tepki gösterdi. Türkşen, YSK üyeleri hakkında “hiç mi vicdanları sızlamadı” yorumları için “Halk Ekmek Müdürünün 43 bin TL maaşa utanmadığı ülkemde, YSK üyelerinin utanmasını çok bekleriz daha” dedi. “AKP kazanırsa mazlumlar kazanacak” diyen Ankara Halk Ekmek Müdürü’nün maaşı 43 […]

Yüksek Seçim Kurulu’nun İstanbul kararı tartışılmaya devam ediyor. Emekli SAT Komandosu Ali Türkşen de YSK kararına tepki gösterdi. Türkşen, YSK üyeleri hakkında “hiç mi vicdanları sızlamadı” yorumları için “Halk Ekmek Müdürünün 43 bin TL maaşa utanmadığı ülkemde, YSK üyelerinin utanmasını çok bekleriz daha” dedi.

“AKP kazanırsa mazlumlar kazanacak” diyen Ankara Halk Ekmek Müdürü’nün maaşı 43 bin liraymış

Türkşen’in mesajı şu şekilde:

Twitlere bakıyorum. 7 YSK üyesi hakkında; “vay efendim nasıl böyle kanunsuz karar verirsiniz, yok hiç mi vicdanınız sızlamadı, çocuklarınızın yüzüne nasıl bakacaksınız” falan. Halk Ekmek Müdürünün 43 bin TL maaşa utanmadığı ülkemde, YSK üyelerinin utanmasını çok bekleriz daha.

“AKP kazanırsa mazlumlar kazanacak” diyen Ankara Halk Ekmek Müdürü’nün 43 bin TL maaş aldığı ortaya çıkmıştı.

En çok okunan haberler

Salih Güney isyan etti: Korkunç şeyler oluyor, hükümete yakın bir iş adamı…

"Duyduğumuza göre hükümete yakınlığıyla bilinen iş adamı Volkan B. köylülerin elinden 128 dönümlük araziyi satın almış. Çay bahçesi bile yapamaz."

“Çok şükür vergilerimizin bugün de nereye gittiğini gördük”

Sosyal medyada dolaşan mevlid gösterisi tartışma konusu oldu.

Saç baş yolduran iddia… Tuğçe Kazaz Erdoğan’a danışman mı olacak?

AKP iktidarı lehine çıkışlarıyla gündemde tutunmayı başaran eski manken Tuğçe Kazaz’ın, Cumhurbaşkanlığı Danışmanlığı’na getirileceği öne sürüldü.

Yılmaz Özdil’den çok konuşulacak Hilal Kaplan çıkışı: Dünyanın şapşal dediği Trump bile…

Erdoğan’ın ziyaretine ilişkin konuşan Yılmaz Özdil ABD ziyaretine ilişkin, “AKP iktidarı sıkışmış durumda. AKP dünya tarihinin en derin ekonomik krizi ile karşı karşıya. Askeri vesayete karşı geldiğini söyleyen AKP, en ağır cunta yönetimlerinden bile daha ağır bir tablo ile karşı karşıya. Ben gücümü bir tek Mustafa Kemal Atatürk’ün Gençliğe Hitabesinden alıyorum. Başımıza bunların geleceği orada yazılı. Harekete geçmek için talimat beklemeyin diyor” yorumunda bulundu.

Dünyaya rezil olan Hilal Kaplan’dan açıklama: Trump şaka yaptı

ABD Başkanı Donald Trump'a sorduğu soru ve aldığı ironik yanıt ile sosyal medyanın gündemine oturan Sabah yazarı Hilal Kaplan, ilk kez konuştu.

Şatafatlı Mevlid töreni ile tepki toplayan AKP’li Sağlık Bakanı’nın müşaviri Büşra Nur Çalar, bebeğine tek taş yüzük aldı

Sağlık Bakanlığı Eski Müşaviri Ahmet Emin Söylemez ve Instagram fenomeni Büşra Nur Çalar’ın bebekleri için düzenledikleri şatafatlı mevlid sosyal medyada tartışma yarattı.

“Kutuplaşmada vicdan körlüğü… AKP’liler neden sessiz?” dedi ama

Tiyatronun unutulmaz ismi Yıldız Kenter'in ölümünün ardından çok sayıda isim baş sağlığı mesajı yayınladı. Ancak AKP'li siyasetçiler Türkiye'yi hüzne boğan bu ölüm karşısında sessiz kaldı. CHP'li eski vekil AKP'lilerin sessizliğine vurgu yaparken yandaş Akşam Gazetesinin yazarı Emin Pazarcı Yıldız Kenter'in ardından paylaşılan başsağlığı mesajlarını hedef aldı...

Gümüşhane’de bana oyun oynatmıyorlar diyen Üzümcü: 12 bin yıllık gölü kurutan kim?

Gümüşhane’nin Dumanlı köyü İstavroma Yaylası’nda ismi açıklanmayan bir kişinin kazı için başvuruda bulunup define aradığı Dipsiz Göl’ün içinin boşaltılıp toprakla kapatılmasına tepki gösteren tiyatro ve sinema oyuncusu Levent Üzümcü, “12 bin yıllık gölün suyunu boşaltıp üstünü toprakla kapatan, ‘adı açıklanmayan’ şahıs kim?” diye sordu.

Oktay Kaynarca A Haber’de: Bir sürü vatan haini ünlü var

Yandaş oyuncu Oktay Kaynarca iktidar taraftarı A Haber'in konuğu oldu. Gündeme dair soruları yanıtlayan Kaynarca bazı ünlü isimleri vatan haini olmakla suçladı. 

Mevlid videosuyla gündeme gelen Büşra Nur Çalar kimdir?

Daha önce işaret dili videolarıyla gündeme gelen Büşra Nur Çalar, kızı Berra için okutulan mevlid videosuyla gündem oldu.

Geride unutulmayacak izler bıraktı!

Hayatı boyunca birçok film ve tiyatro oyununda rol alan, Devlet Sanatçısı unvanına layık görülen Yıldız Kenter, 91 yaşında yaşamı yitirdi. Sanat yaşamında çok ödül alan Kenter, geride silinmeyecek izler bıraktı