Ali Türkşen, Akşener ve Kaftancıoğlu’na sokak karısı diyen MHP’li başkana haddini bildirdi

MHP Hatay Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, Kaftancıoğlu’na, “köpek” diyen MHP’li Gül, Akşener için ise, “Sokak karısı dilin kopsun” diye yazdı.

Halkweb Haber Merkezi

MHP’li Belediye Başkanı Gül, CHP İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e cinsiyetçi hakaretlerde bulundu. Kişisel sosyal medya hesaplarından hakaretler yağdıran belediye başkanı, gelen tepkilerin ardından paylaşımları sildi.

MHP Hatay Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, Kaftancıoğlu’na, “köpek” diyen MHP’li Gül, Akşener için ise, “Sokak karısı dilin kopsun” diye yazdı.

Ülkü Ocakları başkanından Canan Kaftancıoğlu’na büyük terbiyesizlik

Türkşen, bu hakaretlere “Resmi anlamda siyaseti bıraktığıma göre siyasetçi ağzıyla değil sokak ağzıyla konuşabilirim ben de o zaman: “Oha öküz”
(İnsana her türlü faydayı sağlayan gerçek öküzlerden özür dilerim.)” yanıtını verdi.

 

‘Erdoğan ve Bahçeli erken seçime gidiyor’

AKP’den istifa edip Ahmet Davutoğlu’nun partisine katılacağını açıklayan Konya eski Milletvekili Ömer Ünal, AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin erken seçime gideceğini savundu.

’25 yıldır trafik sorunu yoktu’ diyen Tevfik Göksu’ya İmamoğlu’ndan yanıt geldi!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, "İstanbul'da son altı ayda trafik sorunu oluştu, 25 yıldır yoktu" diyen İBB Meclisi AKP Grup Başkanvekili Tevfik

‘Tuvalet cezası’ skandalındaki o isimle ilgili gerçekler ortaya çıktı!

AKP'li Güngören Belediyesi'nde yaşanan tuvalet önünde selam verme cezasının ardından istifa eden Güngören Belediye Başkanı Yardımcısı Veysel İpekçi'nin kendisini göreve getiren Güngören Belediye Başkanı Bünyamin Demir'le geçmişte ortak olduğu ortaya çıktı

Gürbüz Çapan’dan idam gelsin diyenlere ders gibi yanıt!

Peş peşe işlenen kadın cinayetlerinin ardından tekrar idam geri gelsin tartışması başladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: İslam’dan terörist çıkmaz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İngiltere'de Cambridge Camii'nin açılışında konuştu ve Yunus Emre'nin 'Bir kez gönül yıktın ise' adlı şiirini okudu.
210,600BeğenenlerBeğen
4,588TakipçilerTakip Et