Ali Tezel’den Emeklilikte Yaşa Takılanlara: Ne haliniz varsa görün, zira AKP ile anlaşanlar ceplerini doldurdu!

Sosyal Güvenlik Uzmanı Ali Tezel Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) Derneği'ni hedef aldı.

Halkweb Haber Merkezi

Sosyal Güvenlik Uzmanı Ali Tezel Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) Derneği’ni hedef aldı.

Tezel, “Açık ve net mevcut eyt derneği ile artık birarada olmayacağım ama eyt ile kalbim bir beraberdir lütfen kardeşlerim mevcut eyt derneği ilgilenmiyor olsa bile kıdem tazminatlarınıza sahip.cikiniz” dedi.

Tezel kıdem tazminatlarının kaldırılmasına ilişkin tavır koyma konusunda anlaşmazlık yaşadığı EYT Derneği yöneticilerine “Ne haliniz varsa görün, zira AKP ile anlaşanlar ceplerini doldurdu” dedi.

Özüpak’tan Erdoğan’a: Bizi bizden dinleyin

EYT Derneği Başkanı Gönül Boran Özüpak’tan da Ali Tezel’e yanıt gecikmedi. Ali Tezel’in resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşıma yanı veren Özüpak, “Biri çıkar millet ittifakına yönlendirdiniz der,biri çıkar akp ile anlaştı der. EYTliler hakları için neyi nerde kullanacağını çok iyi bilir Ahhh keşke ak parti,hükümetimiz bizi bir dinlese çok şey anlatacağızda randevularımıza cevap alamıyoruz.Ozaman ak mı karamı çıkacaktır ortya” ifadeleriyle Tezel’e yanıt verdi.

 

 

Ekrem İmamoğlu’ndan tatil eleştirilerine yanıt

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, depremin vurduğu Elazığ'a yaptığı ziyaretin hemen ardından Erzurum Palandöken'e gittiği için yöneltilen eleştirilere yanıt mahiyetinde bir mesaj yayınladı.

Televizyona çıkıp ‘uçuyoruz’ demekle Türkiye uçmaz

Elazığ depremiyle ilgili 'Milletimiz bir toplumsal sınavdan daha yüzünün akıyla çıktı' diyen Akşener, halkın geçinemediğini belirterek ekonomi yönetimini eleştirdi.

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Ankara’dan Elazığ’a taşımanın maliyeti…

Depremden sonra Erdoğan Elazığ’a uçtu. Öncesinde ise Cumhurbaşkanı’nı Elazığ Havalimanı’ndan almak ve kent merkezine taşımak için dev bir araç filosu Ankara’dan yola koyuldu. Bu organizasyon sadece gidiş yolculuğunda 41 bin 308 liralık yakıt tüketti.

Son dakika… Türkiye’de 9’u Çinli 12 kişi koronavirüs şüphesiyle hastaneye kaldırıldı

Aksaray'da 9'u Çinli işçi 3'ü Türk 12 kişi cornovavirüs şüphesiyle tedbir amaçlı müşahade altına salınrı.

Burhan Kuzu’nun “Ecevit deprem paralarıyla maaşları ödedi” sözlerine MHP’li Enginyurt’tan tokat gibi cevap

Eski AKP Milletvekili Burhan Kuzu’nun 17 Ağustos depremi mesajına o dönemin hükümet ortaklarından MHP’nin Ordu milletvekili Cemal Enginyurt’tan tepki geldi.
209,908BeğenenlerBeğen
4,675TakipçilerTakip Et