Ali İhsan Yavuz, Erdoğan’a şiir yazmış

31 Mart yerel seçimlerinin ardından ekranlarda sıkça görünen ve Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) seçimleri iptali sürecinde etkin bir rol oynayan AKP G Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz'un Cumhurbaşkanı Erdoğan'a şiir yazdığı ortaya çıktı.

31 Mart yerel seçimlerinin ardından ekranlarda sıkça görünen ve Yüksek Seçim Kurulu’nun (YSK) seçimleri iptali sürecinde etkin bir rol oynayan AKP G Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz’un Cumhurbaşkanı Erdoğan’a şiir yazdığı ortaya çıktı.

Yavuz o şiirinde, Erdoğan için, “Bizim kabul olmuş duamızsın sen” ifadelerini kullanmış.

Seçim sonrasında yaptığı açıklamalarla sürekli gündemde olan Yavuz, kimi sözleri nedeniyle eleştirilerin de hedefi olmuştu.

Yavuz, Erdoğan’a o şiiri katıldığı bir toplantı sırasına okudu.

Erdoğan’a övgü dolu sözler içeren şiirin bir bölümü şöyle:

“Geldin de bizlere can oldun sanki
Damarda dolaşan kan oldun sanki
Huzur bulduğumuz an oldun sanki
Bizim kabul olmuş duamızsın sen”

Yavuz, AKP’nin 31 Mart’ta kaybettiği yerel seçimlerle ilgili, “Hiçbir şey olmasa bile, kesinlikle bir şeyler oldu ama biz fark edemedik” sözleri nedeniyle kamuoyunda espri konusu olmuştu.

Şahan Gökbakar’dan çok konuşulacak Ali İhsan Yavuz taklidi

Komedyen Şahan Gökbahar da Yavuz’un taklidini yapmış ve büyük beğeni toplamıştı.

 

AKP’li Başkanın hesabından skandal Rahşan Ecevit paylaşımı

AKP’li Korgan Belediye Başkanı Tuncay Kiraz sosyal medya hesabından Rahşan Ecevit’in vefatı ile ilgili bir paylaşımın altına “Ateşi bol olsun inşallah” yorumu yapması büyük tepki çekti.

“Erdoğan’ın uçağına asla binmem” demişti… O karede kendini böyle gizledi!

‘Erdoğan’ın uçağına asla binmeyeceğim’ diye yazan Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan, Libya Konferansı dönüşü Erdoğan’ın uçağı ile Türkiye’ye döndü.

AKP’li Belediye Ensar Vakfın’ı destekleyen vakıftan 220 bin TL’ye Kuran aldı

AKP’li Urfa Büyükşehir Belediyesi, Nur Cemaati’nin Yazıcılar Grubu’na bağlı olan ve Karaman’daki istismar ve tecavüz skandalında da bildiri yayımlayarak Ensar Vakfı’nı destekleyen, Hayrat Vakfı’nın yayınevi Hayrat Neşriyat’tan 220 bin TL’lik Kuran ve Elifba seti satın aldı.

Babil dizisine FETÖ soruşturması

Star TV’de yayınlanan  ve gerici AKİT gazetesinin hedef gösterdiği “Babil” dizisine FETÖ propagandası yapıldığı gerekçesiyle soruşturma açıldığı iddia edildi.

Bakan Albayrak’tan dolar mesajı

Son Dakika... Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, "2020 tek haneli enflasyonu gördüğümüz yıl olacak. Kurun dış risklerden etkilenmeyeceğine finansal mimari kurduk" açıklamasında bulundu.
209,967BeğenenlerBeğen
4,672TakipçilerTakip Et