Ali Ağaoğlu: Çantalar değil onları kullananlar benim malım

Ali Ağaoğlu'nun BBC'ye verdiği röportajdaki skandallar bitmiyor. Ağaoğlu, kendisini gündem yapan röportajda, kameraya takılan çantalar için "Çantalar değil kullananlar benim malım" ifadelerini kullandı.

207,618BeğenenlerBeğen
7,894TakipçilerTakip Et

Simon Reeve tarafından BBC için hazırlanan ve Türkiye’deki demografik farklılıkların konu alındığı belgeselin dün yayınlanan ilk bölüne Ali Ağaoğlu’nun skandal sözleri damga vurdu.

Simon Reeve’ye yaşadığı yalıyı gezdiren Ali Ağaoğlu, Kuveyt Kraliçesi’nin evine talip olduğunu ancak onu “s… git” diyerek reddettiğini söyledi. Ağaoğlu İstanbul Boğazı’ndaki yalısından bahsederken, “Zaten Boğaz’da 9-10 tane yalım var, ben olmasam İngiltere ekonomisi batar” dedi.

“Bir kere Kuveyt Kraliçesi’ni burada misafir ettim. O talip oldu. ‘S… git’ dedim. Gitsin o boklu Thames Nehri’nin kenarında yer alsın” diyen Aağaoğlu, yatak odasındaki eşyaları gösterirken, ‘Onları kullananlar benim mallarım’ diyerek kadınlara hakaret etti.

[fvplayer src=”https://vimeo.com/210394334″ splash=”https://i.vimeocdn.com/video/626168260_960x529.jpg?r=pad” caption=”Ali Ağaoğlu: Çantalar değil onları kullananlar benim malım”]

loading...

Öztrak’tan kritik sorulara yanıt… CHP Meclis’ten çekilecek mi? Süleyman Soylu’ya ne olacak?

CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak CHP Genel Merkezi'nde düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Erdoğan’ın Süleyman Soylu’ya attığı golün ardından Davutoğlu’ndan altın vuruş!

AKP'den ayrılarak Gelecek Partisi'ni kuran eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, tutarsız kararların ardından "Bu bir yönetim krizi değilse, nedir?" sorusunu yöneltti. 

Deniz Zeyrek’ten bomba iddia: Süleyman Soylu’nun yerine gelecek ismi açıkladı

Gazeteci Deniz Zeyrek, olası bir kabine değişikliğinde Süleyman Soylu'nun İçişleri Bakanlığı görevinden alınması halinde yerine Hakan Fidan'ın gelebileceğini yazdı.

Erdoğan, sokağa çıkma yasağını iptal etti

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, 15 ili kapsayan sokağa çıkma yasağını iptal ettiğini duyurdu.

İmamoğlu: İBB Meclisi, siyasi kararlarla İstanbul halkını cezalandırıyor

Göreve başladığı günden bu yana karşılaştığı engeller için "Akla mantığa uymuyor" diyen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, "İBB Meclisi, siyasi kararlarla İstanbul halkını cezalandırıyor" dedi.
207,618BeğenenlerBeğen
7,894TakipçilerTakip Et