Aldatıldığını öğrenen Berdan Mardini ağzına geleni saydırdı

Boşanma aşamasındayken aldatıldığını öğrenen şarkıcı Berdan Mardini, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda eski eşi Fatoş Yelliler için "Allah beni korudu bu namussuz ve haysiyetsizden" dedi.

Türkücü Berdan Mardini ile boşanmak üzereyken modacı Gülşah Saraçoğlu ile aşk yaşayan Gökhan Göz’le ilişkisi olduğunu açıklayan Fatoş Yelliler magazin gündeminden düşmüyor. Eski eşi tarafından aldatıldığını öğrenen Mardini ise sosyal medya hesabından sitem etti.

Hakkında çıkan yasak aşk iddiasının ardından sosyal medya hesabından açıklama yaparak her şeyi itiraf eden Fatoş Yelliler, “Eski eşimle boşanmakta olduğum aşamada, Gökhan Göz Bey ile tanışmış ve kendisiyle kısa bir arkadaşlığımız olmuştur. Gökhan Bey ile tanıştığım sırada kendimi Fransız kimliğimle tanıtmam dolayısıyla kendisi benim Türkiye’de kim olduğumu ve evli olduğumu bilmemekte idi” dedi.

Açıklamasıyla geniş yankı uyandıran Yelliler’in ardından Berdan Mardini de gündem oldu. Yelliler’in itirafından sonra “Herkes fıtratına uygun kişilerle olması gereken yerdedir” açıklaması yapan ünlü türkücü yeni paylaşımında eski eşine tepki gösterdi. Bu süreçte yanında olan takipçilerine teşekkür eden Mardini, “Allah beni korudu bu namussuz, haysiyetsizden. İnanın rabbim ne yapacağını bilir sadece bunu bilin” ifadelerini kullandı.

Berdan Mardini’nin paylaşımından sonra sessiz kalamayan 2 çocuğunun annesi Fatoş Yelliler ise Instagram hesabından yaptığı paylaşımda “Sizler sadece benim sustuğum kadar namuslu ve haysiyetli kalabilirsiniz” dedi.

Son Haberler