O Albay’dan MHP’ye sosyal medyayı sallayan kapak

Emekli Deniz Kurmay Albay Bora Serdar, MHP’yle ilgili bir kupür paylaşarak sosyal medyayı sallayan bir mesaj paylaştı.

MHP’nin AKP ile ittifak kurmasının ardından siyaset sahnesinde sıkça eleştiriliyor. Bir dönem AKP’ye yönelik sert eleştirilerde bulunan MHP, şimdilerde ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ övgülerde bulunuyor.

Balyoz kumpası mağdurlarından emekli Deniz Kurmay Albay Bora Serdar, MHP’nin AKP ittifakına karşılık arşivlerden bir kupür çıkardı.

Emekli Deniz Kurmay Albay Bora Serdar, “Yok, bu laf sözü özü bir olanlar için geçerli. “Cumhur İttifakı”nda birleşen sizler için artık söz konusu olamaz… Ama, vatana ihanetten bir gün birileri yargılanacaksa eğer, o sanık sandalyesinde yan yana oturacak en büyük aday sizler gözüküyorsunuz…” mesajını paylaştı.

İŞTE O MESAJ…

Gürbüz Çapan’dan idam gelsin diyenlere ders gibi yanıt!

Peş peşe işlenen kadın cinayetlerinin ardından tekrar idam geri gelsin tartışması başladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: İslam’dan terörist çıkmaz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İngiltere'de Cambridge Camii'nin açılışında konuştu ve Yunus Emre'nin 'Bir kez gönül yıktın ise' adlı şiirini okudu.

Ahmet Davutoğlu’nun partisinin ismi sızdı! Başkanlık yerine parlamenter sistem…

Ahmet Davutoğlu’nun yeni partisi için geri sayım başladı. Partinin adının Bizim Parti olacağı öne sürüldü. İnternet Haber’in iddiasına göre Çarşamba günü yeni parti resmen ilan edilecek.

Vatandaşın parası böyle gasp edilmiş: Melih Gökçek döneminde belediyeden Osmanlıspor’a 2 milyon

Osmanlıspor’a 25 yıllığına bedelsiz devredilen Yenikent Stadı için belediye bütçesinden bir yılda 2 milyon TL harcandığı ortaya çıktı. Kaymakamlık, elektrik ve doğalgaz giderleri yurttaşın sırtına yüklenen stadın tahliye kararına uymadı.

Ceren Özdemir’in katilinin ifadesi: ‘Yeni avlar aradım’

Ordu’da Ceren Özdemir’i evinin kapısının önünde kalbinden bıçaklayarak öldüren açık cezaevinden iki kez firar eden cinayet hükümlüsü Özgür Arduç’un ifadesi ortaya çıktı. Katil zanlısının ifadesinde kullandıkları sözler ise kan dondurdu. Katil zanlısı Arduç ifadesinde Ceren’i öldürdükten sonra “Sabah inşaatta kaldım. Meyve aldım yeni avlar aradım ancak fırsatını bulamadım” ifadelerini kullandı.
210,622BeğenenlerBeğen
4,583TakipçilerTakip Et