Cumartesi / 22 Mayıs 2021

Aktrollerin İzmir depremiyle ilgili skandal paylaşımlarından sonra EGM’den açıklama geldi

İzmir Seferihisar açıklarında 6,6 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem İstanbul ve Bursa’da da dahil olmak üzere Ege ve Marmara bölgesinde hissedildi. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Soyer ise 20’ye yakım binanın yıkım ihbarını aldıklarını söyledi. Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum da enkaz altında olanlar olduğuna ilişkin bilgi aldıklarını ifade etti. Tüm Türkiye tek yürek İzmir’den […]

İzmir Seferihisar açıklarında 6,6 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem İstanbul ve Bursa’da da dahil olmak üzere Ege ve Marmara bölgesinde hissedildi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Soyer ise 20’ye yakım binanın yıkım ihbarını aldıklarını söyledi. Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum da enkaz altında olanlar olduğuna ilişkin bilgi aldıklarını ifade etti.

Tüm Türkiye tek yürek İzmir’den gelen acı haberlerin üzüntüsünü yaşarken AK Troller yine durmadı. Sosyal medyada bazı kullanıcılar İzmir’de yaşanan depreme sevindi. Bir AK Trol tarafından atılan mesajda “İzmirliler gibi zinaya, nefsime değil, Seccademe köle et beni…” mesajı paylaşıldı.

Bu skandal paylaşımların altından Emniyet Genel Müdürlüğü twitter hesabından bir basın açıklaması yaptı.

İşte o paylaşım:

Son Haberler