Pazartesi / 13 Temmuz 2020

Akşener’e “Her an herşey olabilir” tehdidinin altından ‘Çukur’ dizisi çıktı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in evinin karşısına “Her an her şey olabilir” diye yazan biri çocuk iki kişi gözaltına alındı.

206,912BeğenenlerBeğen
8,634TakipçilerTakip Et

Cumhurbaşkanı adayı da olan İYİ Parti liderinin İstanbul’un Üsküdar ilçesindeki evinin karşısındaki duvara spreyle yazılan yazı tartışma yaratmıştı.

Hürriyet’ten Çetin Aydın’ın haberine göre yazıyı yazan 23 yaşındaki Burak G. ve 14 yaşındaki E.T. gözaltına alınarak emniyete götürüldü.

Burak G., emniyetteki sorgusunda ‘Çukur’ dizisinin repliklerini duvara yazdıklarını, herhangi bir tehdit amacı gütmediklerini söyledi. Şüpheli, Akşener’in evini de bilmediklerini savundu.

‘Nitelikli tehdit’ suçlaması yöneltilen ikiliden çocuk olan, savcının talimatı sonrası yaşının küçük olması nedeniyle ailesine teslim edildi. E.T. pazartesi günü savcıya ifade verecek.

Burak G. emniyetteki işlemlerinin ardından Kartal’daki Anadolu Adliyesi’ne sevk edildi.

“En iyi CHP’li benim”

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Genel Sekreter atamasının ardından hakkında yapılan eleştirilere 'En iyi CHP'li benim' diye yanıt verdi.

Özgür Özel 15 Temmuz üzerinden CHP’yi hedef alan Erdoğan’a açtı ağzını yumdu gözünü!

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "15 Temmuz'un en büyük destekçisi CHP'dir'' ifadelerinin ardından CHP'li Özgür Özel'den çok sert yanıt geldi. Özel, ''15 Temmuz'daki duruşumuz bellidir, nettir, ertesi gün bizi övenlerin bu cümleleri kurması utanmazlıktır, hadsizliktir!" dedi.

İBB, Heybeliada’daki yangına çok sayıda araç ve helikopterle müdahale etti!

İBB, ekipleri Heybeliada’da çıkan orman yangınına 3 helikopter ve çok sayıda araçla müdahale etti.

Ağızlarındaki bakla yobaz televizyonunda çıktı: “Hilafet geri gelmeli, Merkezi de Ayasofya olabilir”

Akit TV'de 'Pazar Manşeti' programında Ayasofya'nın yeniden ibadete açılması konuşulduğu sırada konu hilafete geldi. Programın sunucusu Fatin Dağıstanlı, konuğu Musa Biçkioğlu'na "Bunun arkasından bir de hilafetin gelmesi gerekmez mi?" diye sordu.

İBB’nin 565 milyon TL’lik metro kredisine skandal asfalt haczi!

İBB'nin metro projesi için yurt dışından bulduğu ve haczi kabil olmayan krediye, önceki dönemin asfalt şirketi olan Met-Gün İnşaat tarafından haksız şekilde 565 milyon TL'lik haciz uygulandı. Metro parası, eski dönemin asfalt borcuna ödendi.
206,912BeğenenlerBeğen
8,634TakipçilerTakip Et