Akşener Bahçeli’nin Erdoğan’a taktığı lakabı açıkladı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener gündemi değerlendirdi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Aksaray ve Yozgat ziyaretlerinin ardından Kırşehir’de partililerle bir araya geldi. Burada vatandaşlara seslenen Akşener, “Son KHK bizim için yok hükmündedir” dedi.

AKŞENER BAHÇELİ’NİN ERDOĞAN’A TAKTIĞI LAKABI AÇIKLADI

Akşener Aksaray’da yaptığı konuşmada Devlet Bahçeli’nin Erdoğan için taktığı lakabı açıkladı. Gazetecilere açıklamalarda bulunan Akşener, Bahçeli’nin Erdoğan’a “17-25 Aralık Recep Tayyip Erdoğan” dediğini söyledi. Akşener, Bahçeli’nin lakap takmayı sevdiğini belirterek, “Erdoğan’a ’17- 25 Recep Tayyip Erdoğan’ diye lakap takmıştı. Şiddetli tepki gösterdiği kişilerle daha sonra derin dostlukları olduğu belli. Bunu da kamuoyuna bırakıyorum.” dedi.

KHK YOK HÜKMÜNDEDİR

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Kırşehir’de de açıklama yaptı.

Burada Kırşehirlilere seslenen Akşener, AKP’li Kırşehir milletvekilinin “Şehre cezaevi yaptık” sözlerine tepki göstererek, “Kırşehir’de AKP’li vekil en büyük yatırımımız cezaevi diyor. Kardeşim cezaevi yatırım mıdır? Siz zaten şehirleri açık cezaevine çevirdiniz” ifadelerini kullandı.

15 Temmuz 696 Sayılı son KHK ile darbe girişimine direnen sivillere getirilen yargı muafiyetini de değerlendiren Akşener, “Son KHK bizim için yok hükmündedir. Türkiye’nin üzerine kara bulut gibi çöküp, önüne geleni azarlayan bu üsluptan demokrasi ile kurtulacağız” dedi.

Davutoğlu Erdoğan’ı zayıf noktasından vurdu: Oğlunu diğer vatan evlatlarından ayıran biri devlet adamı olamaz

Gelecek Partisi'ni kuran eski başbakanlardan Ahmet Davutoğlu, partisinin İstanbul İl Başkanlığı'nın açılışını gerçekleştirdi. Açılışta konuşan Davutoğlu, "Kendi oğlunu diğer vatan evlatlarından ayıran biri devlet adamı olamaz" dedi.

Bu görüntüleri izleyen AKP’lilerin yüreği ağzına geliyor

İstanbul'a partisinin İl Başkanlığı'nın yeni binasının açılışı için gelen Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davuotoğlu yüzlerce araçlık konvoyla karşılandı.

Maddi sıkıntı yaşayan 2 çocuk babası kendini kamyonunun önüne astı

Konya’da evli ve iki çocuk babası kamyon şoförü M.Ç, maddi sıkıntılar nedeniyle Konya Kamyon Garajı’da intihar etti.

CHP Ankara İl Kongresinde gerginlik… “Siyasetin işine, kadının işvesine aldanılmaz” dedi kadınların tokadını yedi

CHP Ankara Kongresi’nde, kongre delegesi Tevfik Koçak ’ın, kadınlara ilişkin sözleri ortalığı karıştırdı. Koçak, “Siyasetçinin işine, kadının işvesine aldanılmaz” demesi üzerine salonda bir anda yuh sesleri yükselirken, kadınlardan da, erkek delegelerden de sert tepki geldi. Partili kadınlar Koçak’ın elinden mikrofonu almaya çalışırken, salonda pet şişeler havada uçuştu.

İmamoğlu’ndan İBB Meclisi’ndeki AKP’lilerin TÜRGEV oyununa hodri meydan: Eşkıyalık bu, yürürlüğe koymayacağız

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Kabataş-Mecidiyeköy-Mahmutbey Metrosu”nun birinci etabı olan “Mecidiyeköy-Mahmutbey Hattı”ndaki ilk test sürüşünü gerçekleştirdi.
209,710BeğenenlerBeğen
4,903TakipçilerTakip Et