Akşener Bahçeli’nin Erdoğan’a taktığı lakabı açıkladı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener gündemi değerlendirdi.

208,806BeğenenlerBeğen
7,405TakipçilerTakip Et

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Aksaray ve Yozgat ziyaretlerinin ardından Kırşehir’de partililerle bir araya geldi. Burada vatandaşlara seslenen Akşener, “Son KHK bizim için yok hükmündedir” dedi.

AKŞENER BAHÇELİ’NİN ERDOĞAN’A TAKTIĞI LAKABI AÇIKLADI

Akşener Aksaray’da yaptığı konuşmada Devlet Bahçeli’nin Erdoğan için taktığı lakabı açıkladı. Gazetecilere açıklamalarda bulunan Akşener, Bahçeli’nin Erdoğan’a “17-25 Aralık Recep Tayyip Erdoğan” dediğini söyledi. Akşener, Bahçeli’nin lakap takmayı sevdiğini belirterek, “Erdoğan’a ’17- 25 Recep Tayyip Erdoğan’ diye lakap takmıştı. Şiddetli tepki gösterdiği kişilerle daha sonra derin dostlukları olduğu belli. Bunu da kamuoyuna bırakıyorum.” dedi.

KHK YOK HÜKMÜNDEDİR

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Kırşehir’de de açıklama yaptı.

Burada Kırşehirlilere seslenen Akşener, AKP’li Kırşehir milletvekilinin “Şehre cezaevi yaptık” sözlerine tepki göstererek, “Kırşehir’de AKP’li vekil en büyük yatırımımız cezaevi diyor. Kardeşim cezaevi yatırım mıdır? Siz zaten şehirleri açık cezaevine çevirdiniz” ifadelerini kullandı.

15 Temmuz 696 Sayılı son KHK ile darbe girişimine direnen sivillere getirilen yargı muafiyetini de değerlendiren Akşener, “Son KHK bizim için yok hükmündedir. Türkiye’nin üzerine kara bulut gibi çöküp, önüne geleni azarlayan bu üsluptan demokrasi ile kurtulacağız” dedi.

Mansur Yavaş’tan yardım kampanyalarını engelleyen iktidara insanlık dersi!

Mansur Yavaş, "Kimse endişe etmesin! Planladığımız yardımlara devam edeceğiz. Kimseyi aç ve açıkta bırakmayacağız." ifadelerini kullandı.

Davutoğlu’ndan Erdoğan’a zor soru: Burada bir terslik yok mu?

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, "Koronavirüs karşısında bütün devletler vatandaşlarına para aktarırken, bizde vatandaştan para toplanıyor. " ifadelerini kullandı.

Süleyman Soylu talimat verdi, Vakıfbank İBB’nin ve Ankara BB’nin bağış hesaplarına bloke koydu

Bugün Süleyman Soylu imzasıyla İçişleri Bakanlığı’ndan Valiliklere, Jandarma’ya ve Emniyet’e gönderilen, belediyelerin yardım toplamasının yasa dışı olduğuna dair yazıdan sonra Vakıfbank İBB’nin hesabına bloke koydu.

“Man adası gibi adalara kaçırılan vergiyi hazineye kaydet” diyen Engin Altay’dan Erdoğan’ın kampanyasına sert tepki

CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay, Cumhurbaşkanı Erdoğan korona pandemisi nedeniyle başlattığı kampanyaya tepki göstererek, Erdoğan'a bu kampanyaya gerek kalmayacağını söylediği 10 maddelik bir öneri sundu.

Yardım kampanyası başlatan İmamoğlu ve Yavaş’a soruşturma tehdidi!

İçişleri Bakanlığı, koronavirüs salgını nedeniyle yardım kampanyası başlatan CHP'li belediyeleri soruşturma açmakla tehdit etti.
208,806BeğenenlerBeğen
7,405TakipçilerTakip Et