AKP’yle anlaşıp Ahmet Necdet Sezer’e Türkiye’nin en gizli FETÖ’cüsü diyen Cem Uzan’a Ayşenur Arslan’dan bomba yanıt

İktidarla anlaşıp yakın zamanda Türkiye'ye döneceği belirtilen Cem Uzan, sosyal medya hesabından bu kez Ahmet Necdet Sezer'i hedef aldı. Uzan'a yanıt Ayşenur Arslan'dan geldi. 

Türk siyaset tarihine 2002 seçimlerindeki vaatleriyle giren Cem Uzan şirketlerine el konulmasıyla birlikte Fransa’ya iltica etmişti.

İktidarla anlaştığı öne sürülen Cem Uzan yeniden yargılamayı bekliyor.

Yakında Türkiye’ye döneceğini ifade eden Uzan, kendisine kumpas kurulduğunu söyleyip Ali Babacan ve Abdüllatif Şener’i suçlamıştı.

Abdüllatif Şener’den Cem Uzan’a jet yanıt: 2 ismi görmezden geliyor

Sosyal medya hesabından isim vermeye devam eden Uzan, “Türkiye’nin en gizli FETÖ’cüsü Ahmet Necdet Sezer” dedi.

Cem Uzan’a yanıt Ayşenur Arslan’dan geldi.

Uzan’ın paylaşımın hemen altına yorum yapan Arslan, “Çok doğru! Sezer gizli Fetöcü, hatta dayanamayıp açıklayacağım, uzaylı Reptilianların dünya komiseridir. Cem Uzan ise herkesin bildiği üzere, tam da Erdoğan gibi, sütten çıkmış ak kaşıktır” dedi.

6 YORUM

  1. Cem Uzan, bundan neredeyse 20 yıl önce Genç Parti kurdu, ve %7 oy aldı. Merak ediyorum. a- Hiç bir iş adamı bu kadar serveti ve işleri varken servetlerini ortaya koymazken iş adamı olarak siyasete atıldı. Erdoğan gibi dağ bayır ilçe ve il dolaştı halkla görüştü. Bazı şeyleri başardı. Yetenekli lisan bilen, dirençli bir iş adamı. Sonra neden mal varlıklarına el kondu, Fransa ya itmek zorunda kaldı? Yoksa diğer siyasiler tarafından tuzak mı kuruldu? b- Gazetelerde ” Amerikan menşeili Motorola şirketini dolandırdı” diye haberler çıktı. Amerikancı siyasi fetöcüler ve mandacılar tarafından mı, yoksa Amerika’nın emri ile mi cezalandırıldı? Doğrusu ülkemizi soyup soğana çeviren Amerikan Motorola firmasını kazıklaması hoşuma gitti. Şu kazıklama olayını yurda döndüğünde aydınlatırsa memnun oluruz.

  2. İçtiği çorbanın bile parasını vermemek için dalavere çevirdiği iddia edilen Uzan bence ortalığı bulandırıyor.
    Çıkar elbet kokusu yakında…

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Şehitlerin kimlikleri belli oluyor: Acılı haberler ailelere ulaşmaya başladı

Suriye’nin İdlib kentinde düzenlenen saldırıda dün gece 33 asker şehit oldu. 32 asker ise yaralı olarak Cilvegöz Sınır Kapısı’ndan Türkiye’ye getirilerek Hatay’da tedavi altına alındı. Acı haberler ailelere ulaşırken, şehitlerin kimlikleri de netleşmeye başladı.

TSK paylaştı: Suriye askerleri böyle vuruldu

Edinilen bilgiye göre, son 17 günde bin 709 Suriye askeri öldürüldü.

Rusya’dan kritik hamle: Fırkateynler yola çıktı

İdlib’de meydana gelen saldırı sonucu 33 Türk askerinin şehit olması sonrası Rusya’dan kritik bir hamle geldi. Rus Donanması, seyir füzeleri bulunan iki fırkateynin Suriye kıyılarına gönderildiğini açıkladı.

SON DAKİKA… Hatay Valisi’nden yeni açıklama: Şehit sayısı 29’a yükseldi, 36 yaralı var!

Hatay Valisi İdlib'deki saldırıda şehit olan asker sayısının 29'ye yükseldiğini açıkladı. Hastanelerde 36 yaralı var.

Erdoğan İdlib sessizliğini korurken damadı konuştu: Allah ordumuzu muzaffer kılsın

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İdlib'den gelen şehit haberlerinin ardından sessizliğini korurken hükümetten Damat Berat Albayrak'tan tweet geldi.
209,096BeğenenlerBeğen
5,087TakipçilerTakip Et