Cumartesi / 4 Temmuz 2020

AKP’nin anketinden Ahmet Davutoğlu çıktı!

Meclis Başkanı seçimiyle AKP’nin adayı henüz açıklanmazken sosyal medyadaki anket şaşırttı.

207,037BeğenenlerBeğen
7,863TakipçilerTakip Et

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın şu ana kadar Meclis Başkanı seçimiyle ilgili renk vermemesi nedeniyle parti içinde İsmail Kahraman’ın yeniden adaylık olasılığının azaldığı iddiası konuşulurken, Kahraman ile birlikte başkan adaylığı için dillendirilen 7 isim arasında ibrenin Hayati Yazıcı’ya döndüğü öne sürülüyor.

Ancak, sosyal medyada yapılan anket AKP’de şaşkınlık yarattı.

Sosyal medyada bin 106 kişi “Sizce AK Parti’nin Meclis Başkanlığı için adayı kim olmalı?” sorusunu yanıtladı. Katılanların yüzde 14’ü HAYATİ YAZICI, yüzde 23’ü BURHAN KUZU, yüzde 50’si AHMET DAVUTOĞLU, yüzde 13’ü İSMAİL KAHRAMAN dedi.

İŞTE O ANKET…

Erdoğan: Sembolik de olsa bayan vekillerimizden hiç olmazsa iki tane alalım

Kartal Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi’nin açılış töreninde konuşan partili AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, “Evet şöyle sembolik de olsa bayan milletvekillerimizden hiç olmazsa iki tanesini alalım” ifadelerini kullandı.

Erken seçim tartışmaları gölgesinde anket sonuçları: Salgın ve yeni partiler AKP’yi eritti

Salgın döneminde AKP'nin oy oranı gerilerken CHP ise oyunu arttırdı.

Sakarya’da facia ‘geliyorum’ demiş, işçiler: Isınma vardı 4 gündür uyarıyorduk

Sakarya’daki havai fişek fabrikasında meydana gelen patlama sonrası yaralanan işçileri CHP heyeti ziyaret etti. İşçiler fabrikadaki mallarda ısınma olduğunu ve bu konuda 4 gündür uyarı yapmalarına rağmen önlem alınmadığını söyleyerek, “Isınma olmaması gereken bir şey, uyardık ama dinlemediler” dediler.

AKP’li başkandan Binali Yıldırım faturası: ‘Seçim harcamalarını belediyeye ödetti’

Tekrarlanan seçimde Binali Yıldırım'a destek vermek amacıyla İstanbul'a giden Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın ve beraberindekilerin masraflarının faturasının Çorum Belediyesi’ne kesildiğini ileri sürüldü.

İsmail Saymaz son anketi açıkladı: Metropoll’den Erdoğan’ı kızdıracak haber

Gazeteci İsmail Saymaz’ın açıkladığı Metropoll Araştırma Şirketi’nin Haziran ayında gerçekleştirdiği kamuoyu araştırması sonuçlarına göre AKP’nin oyunun gerilediği görüldü.
207,037BeğenenlerBeğen
7,863TakipçilerTakip Et