Salı / 4 Ağustos 2020

“AKP’lilerden duyum aldım her şey daha kötü olacak, İmamoğlu’nun özel hayatına ilişkin kaset çıkacak”

Gazeteci yazar Sebahattin Önkibar çarpıcı bir iddiada bulundu. AKP'liler'den duyum aldığını öne süren Önkibar, İstanbul'un seçilmiş başkanı Ekrem İmamoğlu'na sabotaj girişimlerinin olacağını iddia etti. 

206,544BeğenenlerBeğen
8,613TakipçilerTakip Et

Gazeteci yazar Sebahattin Önkibar çarpıcı bir iddiada bulundu. AKP’liler’den duyum aldığını öne süren Önkibar, İstanbul’un seçilmiş başkanı Ekrem İmamoğlu’na sabotaj girişimlerinin olacağını iddia etti.

“Her şey çok daha kötü olacak” diyen Önkibar muhafazakar seçmenin gözünden düşürmek için Ekrem İmamoğlu’nun özel hayatına ilişkin bir kasedin servis edileceğini söyledi.

Önkibar, kasedin montaj olduğunu ama iktidarın çamur at izi kalsın mantığıyla hazırlandığını ifade etti.

İşte o çarpıcı iddialar:

Ekrem İmamoğlu’nun konuşmasını bölen sürpriz telefon! Sesi dışarı verdi!

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu; Edirnekapı’da İETT, Yenikapı’da ise İSKİ çalışanlarıyla bayramlaştı. İETT’nin Edirnekapı Garajı’nda gerçekleştirilen bayramlaşma etkinliğine, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) TBMM Grup Başkanvekili Engin Altay da katıldı. İSKİ çalışanlarıyla bayramlaşma, Yenikapı Artıma Tesisi’nde gerçekleştirildi. Etkinliklerde; İETT Genel Müdürü Alper Bilgili ve İSKİ Genel Müdür Yardımcısı Bülent Solmaz, çalışanlarıyla birlikte hazır bulundu.

İşte Muharrem İnce’ye gemileri yaktıran anın karesi

Cumhuriyet Halk Partisi kurultayının ardından Muharrem İnce'nin yeni parti kuracağı iddiası gündeme bomba gibi düştü. Muharrem İnce'nin parti kuracağı iddiası Ankara kulislerini hareketlendirdi. AKP'ye yakın medya ve gazeteciler iddiaya ilişkin bilgilerin adresi oldu. 

Ne özrü? Ellerinizdeki kanı okyanusların suyu bile temizleyemez!

Tacettin Çolak yazdı...

Erbakan’ın oğlunun danışmanı olan Osmanlı torunundan AKP’ye Vahdettin’in mezarını Türkiye’ye getirme çağrısı

II. Abdülhamit’in 4. kuşak torunu ve Fatih Erbakan’ın baş danışmanı Osmanoğlu, AKP’ye Vahdettin’in mezarını Türkiye’ye getirme çağrısında bulundu.

İsmail Saymaz: Muharrem İnce bağını koparmış yeni parti kuruyor…

İsmail Saymaz canlı yayında Muharrem İnce'nin yeni parti kuracağı iddiası hakkında çarpıcı bilgiler verdi. 
206,544BeğenenlerBeğen
8,613TakipçilerTakip Et