AKP’li yönetici: Erdoğan Allah tarafından gönderildi

AKP genel merkez kadın kolları yerel yönetimler başkanı Belma Erdoğan'dan skandal sözler.

208,768BeğenenlerBeğen
7,616TakipçilerTakip Et

Ankara’nın Kahramankazan ilçesinde partisinin kongresine katılan AKP genel merkez kadın kolları yerel yönetimler başkanı Belma Erdoğan, “Bizim Cumhurbaşkanımız o kadar büyük bir insan ki, Allah tarafından gönderilmiş, bu ümmetin umudu olan bir insan” dedi.

Kahramankazan AKP kadın kolları başkanlığı 5’inci olağan kongresi, Büyükşehir Belediyesi Kahramankazan Aile Yaşam Merkezi’nde yapıldı. Kongreye AKP genel merkez kadın kolları yerel yönetimler başkanı Belma Erdoğan, Kahramankazan belediye başkanı Lokman Ertürk, AKP ilçe başkanı Ali Yıldıztepe ve çok sayıda partili katıldı.

Kongrede konuşan Belma Erdoğan, bugüne kadar partide görev yapan herkese teşekkür ederek, “15 Temmuz gecesi vatanı ve milleti için sokaklara dökülüp, canını feda etmiş, sağlığını kaybetmiş tüm kardeşlerimize, erkek-kadın ayırt etmeksizin sokaklara dökülen, özellikle de Kahramankazan’da bulunanlara çok çok teşekkür ediyorum. Allah sizlerden razı olsun” diye konuştu.

Belma Erdoğan konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Bizim Cumhurbaşkanımız o kadar büyük bir insan ki, Allah tarafından gönderilmiş, bu ümmetin umudu olan bir insan. Bizim onun peşinden gitmekten, onun yolunda hizmet etmekten başka bir yolumuz var mı acaba? Olamaz, olmamalı da zaten. Bakın, bana çoğu kimseler soruyorlar, ‘Sen iş aramıyorsun, aş aramıyorsun, işin gücün var, çocuğun büyümüş. Neden oradasın?’ İşte ben, küçücük çocukların geleceği için yola çıktım. Evet, iş aramıyorum, aş aramıyorum ama bu liderimin peşinde koşturmaktan şeref duyuyorum.”

 

Mehmet Ceyhan: Ölüm oranımız Sağlık Bakanlığı’nın açıkladığı gibi 1,58 değil, yüzde 7!

Enfeksiyon Hastalıkları Derneği Başkanı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, vatandaşlara dışarı çıkmama çağrısını yenileyerek, “Ölüm oranımız, Sağlık Bakanlığı’nın açıkladığı gibi 1,58 değil. Ölüm oranımız yüzde 7 civarında. Bir süre artan test sayısına rağmen vaka sayısı durduğu zaman o zaman bu iş durdu diyebileceğiz. Şu anda biz işin daha başındayız. Biz 30 bin test yaptığımızda daha çok vaka ile karşılaşacağız” dedi.

CHP’nin doktor vekili Adıgüzel: Eylül’e kadar sürerse 50 milyon insanımız enfekte olacak bir milyon insanımızı kaybedebiliriz.

CHP’li doktor milletvekillerinden Mustafa Adıgüzel, koronavirüs salgınına ilişkin soruları yanıtladı. Adıgüzel, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca hakkında başarılı yorumlarına katılmadığını belirtti. Sürecin başarısız yürütüldüğünü belirten Adıgüzel, "Bence işini yapmaya çalışan bir adam ama başarılı değil." dedi. 

Erdoğan’ın kampanyasında toplanan paranın tutarı belli oldu

İletişim Başkanlığı, Erdoğan'ın duyurduğu kampanya kapsamında şimdiye kadar 846 milyon 606 bin 155 lira bağış toplandığını açıkladı.

Sağlık Bakanı Koca: 79 hastamızı kaybettik, 2456 yeni vaka var

Sağlık Bakanlığı, Kovid-19 nedeniyle son 24 saatte 79 kişinin daha yaşamını yitirdiğini, toplam can kaybının 356'ya ulaştığını bildirdi.

Belediye başkanlarıyla görüşen Erdoğan’dan bağış açıklaması: Kendilerini devletin üstünde görenlere milletimiz hak ettiği cevabı verecektir

AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan, video konferans ile yapılan belediye başkanları toplantısı sonrası açıklama yaptı.
208,768BeğenenlerBeğen
7,616TakipçilerTakip Et