Pazartesi / 6 Temmuz 2020

AKP’li yönetici: Erdoğan Allah tarafından gönderildi

AKP genel merkez kadın kolları yerel yönetimler başkanı Belma Erdoğan'dan skandal sözler.

207,016BeğenenlerBeğen
7,857TakipçilerTakip Et

Ankara’nın Kahramankazan ilçesinde partisinin kongresine katılan AKP genel merkez kadın kolları yerel yönetimler başkanı Belma Erdoğan, “Bizim Cumhurbaşkanımız o kadar büyük bir insan ki, Allah tarafından gönderilmiş, bu ümmetin umudu olan bir insan” dedi.

Kahramankazan AKP kadın kolları başkanlığı 5’inci olağan kongresi, Büyükşehir Belediyesi Kahramankazan Aile Yaşam Merkezi’nde yapıldı. Kongreye AKP genel merkez kadın kolları yerel yönetimler başkanı Belma Erdoğan, Kahramankazan belediye başkanı Lokman Ertürk, AKP ilçe başkanı Ali Yıldıztepe ve çok sayıda partili katıldı.

Kongrede konuşan Belma Erdoğan, bugüne kadar partide görev yapan herkese teşekkür ederek, “15 Temmuz gecesi vatanı ve milleti için sokaklara dökülüp, canını feda etmiş, sağlığını kaybetmiş tüm kardeşlerimize, erkek-kadın ayırt etmeksizin sokaklara dökülen, özellikle de Kahramankazan’da bulunanlara çok çok teşekkür ediyorum. Allah sizlerden razı olsun” diye konuştu.

Belma Erdoğan konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Bizim Cumhurbaşkanımız o kadar büyük bir insan ki, Allah tarafından gönderilmiş, bu ümmetin umudu olan bir insan. Bizim onun peşinden gitmekten, onun yolunda hizmet etmekten başka bir yolumuz var mı acaba? Olamaz, olmamalı da zaten. Bakın, bana çoğu kimseler soruyorlar, ‘Sen iş aramıyorsun, aş aramıyorsun, işin gücün var, çocuğun büyümüş. Neden oradasın?’ İşte ben, küçücük çocukların geleceği için yola çıktım. Evet, iş aramıyorum, aş aramıyorum ama bu liderimin peşinde koşturmaktan şeref duyuyorum.”

 

Barolarda yeni dönem: Çoklu baro sistem TBMM’de kabul edildi

TBMM Adalet Komisyonu'nda, AK Parti ve MHP milletvekillerinin imzasını taşıyan Avukatlık Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi kabul edildi.

Sevgilisini, Soylu ve Akar ile çekilmiş fotoğraflarını gösterip tehdit etti: ‘Devletin gizli ajanıyım’

Kendisini 'devletin gizli ajanı', 'İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun sağ kolu', 'özel harekatçı' gibi gösteren bir kişi, birlikte olduğu kadını ve ailesini tehdit etti.

Her cuma bir ayet sallıyorum sözü hafızalardan silinmeyen Egemen Bağış’ın Cuma Namazı pozuna tepki yağdı

“Her Cuma bir ayet sallıyorum, bakara makara” diyerek Kuran ayetleri ile dalga geçen Egemen Bağış'ın son paylaşımı büyük tepki çekti.

AKP’li vekil Erdoğan’ın açılışına katılmadı!

Ardahan'da AKP'nin tek vekili olan Orhan Atalay, Çıldır ilçesinde yapımı tamamlanan Erdoğan tarafından açılışı gerçekleştirilen Köroğlu Barajı ve Kotanlı Hidroelektrik Santrali'nin açılışına katılmadı.

İmamoğlu, Halk Ekmek’in hizmetlerinin önüne geçen Salih Bekaroğlu’nun görevine son verdi!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem  İmamoğlu'nun Halk Ekmek Genel Müdürü Salih Bekaroğlu'nu görevden aldığı öğrenildi. 
207,016BeğenenlerBeğen
7,857TakipçilerTakip Et