AKP’li yönetici: Erdoğan Allah tarafından gönderildi

AKP genel merkez kadın kolları yerel yönetimler başkanı Belma Erdoğan'dan skandal sözler.

Ankara’nın Kahramankazan ilçesinde partisinin kongresine katılan AKP genel merkez kadın kolları yerel yönetimler başkanı Belma Erdoğan, “Bizim Cumhurbaşkanımız o kadar büyük bir insan ki, Allah tarafından gönderilmiş, bu ümmetin umudu olan bir insan” dedi.

Kahramankazan AKP kadın kolları başkanlığı 5’inci olağan kongresi, Büyükşehir Belediyesi Kahramankazan Aile Yaşam Merkezi’nde yapıldı. Kongreye AKP genel merkez kadın kolları yerel yönetimler başkanı Belma Erdoğan, Kahramankazan belediye başkanı Lokman Ertürk, AKP ilçe başkanı Ali Yıldıztepe ve çok sayıda partili katıldı.

Kongrede konuşan Belma Erdoğan, bugüne kadar partide görev yapan herkese teşekkür ederek, “15 Temmuz gecesi vatanı ve milleti için sokaklara dökülüp, canını feda etmiş, sağlığını kaybetmiş tüm kardeşlerimize, erkek-kadın ayırt etmeksizin sokaklara dökülen, özellikle de Kahramankazan’da bulunanlara çok çok teşekkür ediyorum. Allah sizlerden razı olsun” diye konuştu.

Belma Erdoğan konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Bizim Cumhurbaşkanımız o kadar büyük bir insan ki, Allah tarafından gönderilmiş, bu ümmetin umudu olan bir insan. Bizim onun peşinden gitmekten, onun yolunda hizmet etmekten başka bir yolumuz var mı acaba? Olamaz, olmamalı da zaten. Bakın, bana çoğu kimseler soruyorlar, ‘Sen iş aramıyorsun, aş aramıyorsun, işin gücün var, çocuğun büyümüş. Neden oradasın?’ İşte ben, küçücük çocukların geleceği için yola çıktım. Evet, iş aramıyorum, aş aramıyorum ama bu liderimin peşinde koşturmaktan şeref duyuyorum.”

 

Davutoğlu Erdoğan’ı zayıf noktasından vurdu: Oğlunu diğer vatan evlatlarından ayıran biri devlet adamı olamaz

Gelecek Partisi'ni kuran eski başbakanlardan Ahmet Davutoğlu, partisinin İstanbul İl Başkanlığı'nın açılışını gerçekleştirdi. Açılışta konuşan Davutoğlu, "Kendi oğlunu diğer vatan evlatlarından ayıran biri devlet adamı olamaz" dedi.

Bu görüntüleri izleyen AKP’lilerin yüreği ağzına geliyor

İstanbul'a partisinin İl Başkanlığı'nın yeni binasının açılışı için gelen Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davuotoğlu yüzlerce araçlık konvoyla karşılandı.

Maddi sıkıntı yaşayan 2 çocuk babası kendini kamyonunun önüne astı

Konya’da evli ve iki çocuk babası kamyon şoförü M.Ç, maddi sıkıntılar nedeniyle Konya Kamyon Garajı’da intihar etti.

CHP Ankara İl Kongresinde gerginlik… “Siyasetin işine, kadının işvesine aldanılmaz” dedi kadınların tokadını yedi

CHP Ankara Kongresi’nde, kongre delegesi Tevfik Koçak ’ın, kadınlara ilişkin sözleri ortalığı karıştırdı. Koçak, “Siyasetçinin işine, kadının işvesine aldanılmaz” demesi üzerine salonda bir anda yuh sesleri yükselirken, kadınlardan da, erkek delegelerden de sert tepki geldi. Partili kadınlar Koçak’ın elinden mikrofonu almaya çalışırken, salonda pet şişeler havada uçuştu.

İmamoğlu’ndan İBB Meclisi’ndeki AKP’lilerin TÜRGEV oyununa hodri meydan: Eşkıyalık bu, yürürlüğe koymayacağız

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Kabataş-Mecidiyeköy-Mahmutbey Metrosu”nun birinci etabı olan “Mecidiyeköy-Mahmutbey Hattı”ndaki ilk test sürüşünü gerçekleştirdi.
209,710BeğenenlerBeğen
4,903TakipçilerTakip Et