AKP’li vekillerin üçte biri ‘Hayır’ diyecek, arkadaşlarımız söylüyor

Katıldığı bir programda konuşan MHP'li muhalif Koray Aydın, AKP'den milletvekili olan arkadaşlarının "hayır" dediğini, AKP'li vekillerden referandumda üçte bir oranında "hayır" çıkacağını söyledi.

208,833BeğenenlerBeğen
7,274TakipçilerTakip Et

Fox TV’de yayınlanan İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat’e katılan MHP’li muhalif Koray Aydın, AKP’li milletvekillerinin üçte birinin hayır diyeceğini açıkladı.

MHP Genel Başkan adaylarından biriyken Sinan Oğan, Meral Akşener gibi isimlerle birlikte ihraç edilen Koray Aydın, İsmail Küçükkaya’nın sabah programına katıldı, referandum sürecine dair açıklamalarda bulundu. AKP’li milletvekili arkadaşlarıyla konuştuklarını, AKP’li vekillerden üçte bir oranında “hayır” çıkacağını söyledi.

AKP’li vekillerin “Biz partimizi seviyoruz ama bu kadar yetki fazla” dediğini aktaran Koray Aydın, toplumda başkanlığa karşı büyük bir tepkinin oluştuğunu da vurguladı.

‘HAKKI YENENLER GÜN GELİR İSYAN EDER’
Başkanlık sisteminin büyük sosyal çalkantılara sebep olacağını belirten Aydın, “Bakın, hakkı yenen mazlumlar gün gelir isyan eder. 80 milyonu bir korku imparatorluğu altında yaşatamazsınız. Bu dünya tarihinde de böyledir” diye konuştu.

Koronavirüs mezarlığından video paylaşan vatandaş: Memur olanlar anlatamıyor ama ben anlatacağım, rezil olsun bu hükümet!

Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden vatandaşlar için kazılan mezarlıktan görüntü paylaşan bir vatandaş AKP'ye sert sözler sarf etti. 

Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden yurttaş sayısı 108’e yükseldi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca bugün 16 kişinin daha kaybedilmesi ile koronadan ölenlerin sayısının 108'e yükseldiğini duyurdu...

Rusya’dan ‘koronavirüse karşı ilaç geliştirildi’ iddiası

Rusya Federal Biyomedikal Ajansı'ndan yapılan açıklamada, koronavirüs tedavisi için daha önce sıtmaya karşı kullanılan bir ilacı baz alan yeni bir ilaç geliştirildiği belirtildi.

Salgın günlerinde ‘mış gibi yapıyoruz’ diyen Özgür Özel’den Berat Albayrak’a sert sözler

Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkan Vekili Özgür Özel, Fatma Karaağaç'la Gündem Özel'de koronavirüsün tüm dünyaya sosyal devlet anlayışını öğrettiğini belirtti.

Kemal Kılıçdaroğlu: Sokağa çıkma yasağı ve karantina ihtiyacı olduğu açıktır!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, koronavirüs tedbirleriyle ilgili açıklamalarda bulundu.
208,833BeğenenlerBeğen
7,274TakipçilerTakip Et