AKP’li vekilden 23 Haziran’dan önce devletin en kıymetlisi olan Ordu Valisi’ne tepki: İmamoğlu’na verdiği destek…

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın Başbakanlığı döneminde şoförüyken daha sonra AKP'den vekil olan; Meclis'te yaptığı canlı yayında kullanıcı adının 'Yeliz' olduğu anlaşılan Ahmet Hamdi Çamlı, İmamoğlu'yla yaşadığı tartışma sonrası gündem olan Ordu Valisi Seddar Yavuz'a tepki gösterdi.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın Başbakanlığı döneminde şoförüyken daha sonra AKP’den vekil olan; Meclis’te yaptığı canlı yayında kullanıcı adının ‘Yeliz’ olduğu anlaşılan Ahmet Hamdi Çamlı, İmamoğlu’yla yaşadığı tartışma sonrası gündem olan Ordu Valisi Seddar Yavuz’a tepki gösterdi.

Ordu Havalimanı’nda Ekrem İmamoğlu’nun beraberindekilerin VIP bölümüne alınmaması talimatını veren Ordu Valisi Seddar Yavuz’a bir tepki de AKP’den geldi.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın eski şoförü olan AKP İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, Ordu Valisi’yle ilgili “Ordu Valiliği’nin CHP adayı İmamoğlu’na başkanlık yolunda verdiği desteği kayda geçmezsem eksik kalır❗” ifadesinde bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Gerekirse İncirlik’i de kapatırız

ATV ve A Haber ortak canlı yayınına katılarak gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Kongresi'deki Ermeni Soykırımı kararına tepki göstererek, İncirlik Hava Üssü'nün ABD'nin kullanımına kapatılabileceğini söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı strese sokan AKP anketi: Bahçeli ayağına pranga oldu

İktidar partisinin yaptırdığı kamuoyu araştırmalarında, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a MHP seçmenindeki desteğin ciddi oranda düştüğü belirtildi.

“Tayyip Bey de farkında” diyen Erol Mütercimler arşivinden çıkarttı: AKP’nin siyasal ömrü bitmiştir!

Akademisyen Erol Mütercimler, AKP'nin ideolojik bir parti olmadığını ve konjonktürel bir parti olduğunu belirterek siyasi ömrünün bittiği iddiasında bulundu. 

Süleyman Soylu’dan kadınlara tehdit: Kanuna Anayasa’ya rağmen…

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, dün TBMM'de LasTesis eylemi yapan kadınlara ilişkin, "İçişleri Bakanı’yım, kanuna rağmen, anayasaya rağmen en geniş hakkımı kullanacağım” dedi
210,473BeğenenlerBeğen
4,597TakipçilerTakip Et