AKP’li vekil Şişli’nin kaymağını yemeye çalışırken o CHP’liye yakalandı!

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP oylarının yüksek olduğu Çankaya, Kadıköy, Şişli ve Beşiktaş’taki yurttaşları hedef alarak “Ülkenin kaymağını yiyen kesim. Türkiye şaha kalksa da yıkılsa da umurlarında değil” demişti.

207,721BeğenenlerBeğen
7,876TakipçilerTakip Et

CHP Şişli Belediye Başkanı aday adayı Dursun Çaltı, Şişli’de Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yakınlarının “kaymağı” yemeye çalıştığını anlattı.

CHP Şişli İlçe Başkanlığı ve Belediye Meclis Üyeliği yapan Dursun Çaltı, sosyal medyada yayımladığı videosuyla devletin kasasına nasıl 200 milyon dolar kazandırdığını anlattı.

Ali Sami Yen stadyumunun 2008 yılında TOKİ tarafından ihaleye çıkarıldığını hatırlatan CHP’li Dursun Çaltı, ihaleyi 224 milyon dolara AKP eski Milletvekili Vahit Kiler’in aldığını belirtti.

Bu ihaleye tek kişinin katıldığını ve çok ucuza gittiğini gazete ilanlarıyla kamuoyu oluşturup mücadele ettiğini ifade eden CHP’li Çaltı, “Israrlı taleplerimiz üzerine ihale bir müddet sonra iptal edildi. Daha sonra başkaları da ihaleye girdi 416 milyon dolara Aşçıoğlu grup aldı. Böylelikle devlete 200 milyon dolar kazandırdık” dedi.

İŞTE O AÇIKLAMA…

loading...

Sokak röportajında “AKP’ye oy vermeyeceğim” deyince tartışma çıktı: O zaman metrobüse binme!

Yurttaş TV'nin Küçükçekmece'de yaptığı sokak röportajına katılan bir genç, olası bir erken seçimde AKP'ye oy vermeyeceğini ifade edince arkadaşları ile tartışma yaşadı. Arkadaşları gence "Metrobüse binmeyin o zaman" dedi. Genç ise "Ben vergi vermiyorum muyum?" diye tepki gösterdi.

Bakanlık ‘risk yok’ dedi CHP’li İlgezdi isyan etti: Önlem almak için illa birilerinin ölmesi mi gerekiyor

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı arasında, İstanbul- İzmir Otobanında rüzgar riski polemiği yaşanıyor.

İmamoğlu: “Meclisten çıkmasa da oranın adı Atatürk Kent Ormanı’dır”

İBB Başkanı İmamoğlu, Sarıyer'de 19 Mayıs'ta açılan Kent Ormanı'nın adının "Atatürk Kent Ormanı" olmasına ilişkin kararın hala İBB Meclisinden çıkmadığını belirterek, "Ama çıkmasa da oranın adı artık Atatürk Kent Ormanı” dedi.

İmamoğlu’ndan saldırıya uğrayan kiliseye ziyaret: Bir ibadethaneye yapılmış hareket, hepimize yapılmıştır

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, geçtiğimiz günlerde kapısının önündeki haçın koparılmasıyla gündeme gelen Kuzguncuk’taki Surp Krikor Lusavoriç Ermeni Kilisesi’ne ziyarette bulıundu.

Süleyman Soylu provokatör yakalandı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Uluslararası Hrant Dink Vakfı’na e-mail yoluyla ölüm tehdidi içeren bir mesaj gönderen şahsın yakalandığını duyurdu.
207,721BeğenenlerBeğen
7,876TakipçilerTakip Et