Pazartesi / 21 Eylül 2020

AKP’li meclis üyesinin fotoşoplu paylaşımına tepki: Siyasi etik ahlak diye gezinenler ne yapacak merak ediyorum

AKP'li Hamza Gönenç, kişisel sosyal medya hesabından muhalefet liderlerini teröristlerle yan yana gösteren fotoşoplu skandal bir paylaşımda bulundu. Fotoğrafın üzerine de, "Ya Rabbi bunları ve sevenlerini ahirette de ayırma" yazdı.

205,727BeğenenlerBeğen
8,580TakipçilerTakip Et

AKP Küçükçekmece Belediye Meclis Üyesi Hamza Gönenç, muhalefet liderlerini teröristlerle bir arada gösteren fotoşoplu bir fotoğraf paylaştı. CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, fotoğraf için “Terör örgütü üyeleriyle fotoğraftaki siyasetçileri sadece fotoşopla yan yana getirebilirsiniz” diye tepki gösterdi..

AKP’li Hamza Gönenç, kişisel sosyal medya hesabından muhalefet liderlerini teröristlerle yan yana gösteren fotoşoplu skandal bir paylaşımda bulundu. Fotoğrafın üzerine de, “Ya Rabbi bunları ve sevenlerini ahirette de ayırma” yazdı.

Gönenç’in fotoşoplu fotoğrafta yer verdiği CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, AKP’li meclis üyesine sosyal medya hesabı üzerinden sert tepki gösterdi.

“Siyasi etik ahlak diye gezinenler ne yapacak merak ediyorum”
Kaftancıoğlu, Hamza Gönenç hakkında yasal süreci başlatacaklarını belirterek, “Siyasi etik ahlak diye yeşil yeşil gezenlerin Meclis üyeleri hakkında ne yapacaklarını merak ediyorum” diye sordu.

Canan Kaftancıoğlu şu ifadeleri kullandı: “AKP’nin Küçükçekmece meclis üyesi Hamza Gönenç isimli meczup fotoşop bir fotoğraf paylaşmış. Yasal süreç elbette başlatılacak ancak dikkat çekmek istediğim asıl husus terör örgütü üyeleriyle fotoğraftaki siyasetçileri sadece fotoşopla yan yana getirebilirsiniz. Anlatabildim mi?

Ve siyasi etik ahlak diye yeşil yeşil gezenlerin Meclis üyeleri hakkında ne yapacaklarını merak ediyorum. Buyrun birlikte takip edelim…

En çok okunanlar

Gündem