Salı / 4 Ağustos 2020

AKP’li Çiçek rahatsız!: İhanet lafını işporta malı gibi!

AKP Ankara Milletvekili Cemil Çiçek, AKP'ye sert sözlerle yüklendi.

206,544BeğenenlerBeğen
8,613TakipçilerTakip Et

[fvplayer src=”https://vimeo.com/258928144″ splash=”https://i.vimeocdn.com/video/687238789_1280x720.jpg?r=pad” caption=”AKP’li Çiçek: İhanet lafını böyle işporta malı gibi…”]Gazeteci İbrahim Haskoloğlu’nun programına konuk olan Eski TBMM Başkanı ve AKP Ankara Milletvekili Cemil Çiçek, AKP içerisindeki “ihanet” söylemlerine dikkat çekti.

AKP ve Erdoğan’ın söylem pratiğini net bir şekilde eleştiren Çiçek, “Tek doğru sizin söyledikleriniz oluyor, sizin düşünceniz iktidar olursa Türkiye iyiye gidiyor. Hizmet sizinle başlıyor, başka kimse hizmet etmemiş, kötü yapmış. Bu çok afaki, çok da ayağı yere basmayan bir değerlendirme tarzı” diye konuştu.

AKP’den önceki iktidarların da ülkeye hizmet ettiğini belirten Çiçek, “Doğru yapılanlar var, yanlış yapılanlar var. Aynı şey bugün için de geçerli. Bizim doğru yaptıklarımız var, eksik yaptıklarımız var. Yanlış yaptık” diyebilmek için kişilerin aklını öne çıkarması gerek” dedi.

Çiçek ayrıca AKP’yi eleştirenlerin hain ilan edilmesine de sert sözlerle yanıt verdi. Çiçek “Efendim bizim yanlışımız var.. Vay partiye ihanet ettin! Efendim ‘ihanet lafını’ böyle iki de bir işporta malı gibi kullanmamak lazım” dedi.

“İSTANBUL’U AMERİKA MI, RUSYA MI BOZDU”

Çiçek, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın İstanbul silüetine dair yaptığı, “Biz bu şehrin kıymetini bilmedik, biz bu şehre ihanet ettik, hala da ihanet ediyoruz, ben de bundan sorumluyum” ifadelerini hatırlatarak, şunları söyledi:

“Cumhurbaşkanımız zaman zaman söylemiyor mu? ‘İstanbul’un silüetini bozduk’ diyor. Kim bozdu? Amerika mı, Rusya mı bozdu? Demek ki, biz dikkat etmedik. Burada bir kısım yanlışlıklar yaptık. Görülüyor da zaten. Minare sayısından fazla gökdelen var. Demek ki yanlış yapmışız. Buna partici gözüyle bakmaya gerek yok. Birisi bana şöyle mi dedi, böyle mi dedi…”

Ekrem İmamoğlu’nun konuşmasını bölen sürpriz telefon! Sesi dışarı verdi!

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu; Edirnekapı’da İETT, Yenikapı’da ise İSKİ çalışanlarıyla bayramlaştı. İETT’nin Edirnekapı Garajı’nda gerçekleştirilen bayramlaşma etkinliğine, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) TBMM Grup Başkanvekili Engin Altay da katıldı. İSKİ çalışanlarıyla bayramlaşma, Yenikapı Artıma Tesisi’nde gerçekleştirildi. Etkinliklerde; İETT Genel Müdürü Alper Bilgili ve İSKİ Genel Müdür Yardımcısı Bülent Solmaz, çalışanlarıyla birlikte hazır bulundu.

İşte Muharrem İnce’ye gemileri yaktıran anın karesi

Cumhuriyet Halk Partisi kurultayının ardından Muharrem İnce'nin yeni parti kuracağı iddiası gündeme bomba gibi düştü. Muharrem İnce'nin parti kuracağı iddiası Ankara kulislerini hareketlendirdi. AKP'ye yakın medya ve gazeteciler iddiaya ilişkin bilgilerin adresi oldu. 

Ne özrü? Ellerinizdeki kanı okyanusların suyu bile temizleyemez!

Tacettin Çolak yazdı...

Erbakan’ın oğlunun danışmanı olan Osmanlı torunundan AKP’ye Vahdettin’in mezarını Türkiye’ye getirme çağrısı

II. Abdülhamit’in 4. kuşak torunu ve Fatih Erbakan’ın baş danışmanı Osmanoğlu, AKP’ye Vahdettin’in mezarını Türkiye’ye getirme çağrısında bulundu.

İsmail Saymaz: Muharrem İnce bağını koparmış yeni parti kuruyor…

İsmail Saymaz canlı yayında Muharrem İnce'nin yeni parti kuracağı iddiası hakkında çarpıcı bilgiler verdi. 
206,544BeğenenlerBeğen
8,613TakipçilerTakip Et