AKP’li adaydan CHP’lilere ve gazetecilere: G.tünüzü yırtıp başınıza geçirseniz de

Gaziantep Oğuzeli’nin AKP’li Belediye Başkan Adayı Mehmet Sait Kılıç gazetecilere ve muhalefete küfür etti. Kılıç “g.tünüzü yırtıp başınıza geçirseniz de bu millet size hak ettiğiniz dersi verecek” dedi. İŞTE O ANLAR: Gaziantep’te iki gün önce de Gaziray Banliyo Hattı Projesinin test sürüşü sırasında, bir kişi ‘Şeyin trene baktığı gibi bakıyorlar’ ifadelerini kullanmıştı. Test sürüşüne katılan […]

Gaziantep Oğuzeli’nin AKP’li Belediye Başkan Adayı Mehmet Sait Kılıç gazetecilere ve muhalefete küfür etti.

Kılıç “g.tünüzü yırtıp başınıza geçirseniz de bu millet size hak ettiğiniz dersi verecek” dedi.

İŞTE O ANLAR:

Gaziantep’te iki gün önce de Gaziray Banliyo Hattı Projesinin test sürüşü sırasında, bir kişi ‘Şeyin trene baktığı gibi bakıyorlar’ ifadelerini kullanmıştı. Test sürüşüne katılan Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve beraberindekiler bu söze gülerek tepki vermişlerdi.

Fatma Şahin’in olduğu heyetten vatandaşa: Şeyin trene baktığı gibi bakıyorlar

Gaziantep Milletvekili Ahmet Uzer olduğu anlaşılan kişi bugün bir açıklama yaparak özür dilemişti.

Bugün sosyal medya hesabından açıklama yapan Uzer şu ifadeleri kullandı:

“Dün sevinç ve gururun yaşattığı aşırı coşku haliyle şaka kabilinden lafzen sarf edilen, aklen ve kalben ise asla kabul edemeyeceğim sözlerden ötürü hemşehrilerimden özür dilerim. Durumun, kastını aşmakla birlikte tahkir ve tezyif niyeti taşımayacağını en iyi hemşehrilerim bilir.”

Gezi davasında beraat kararı veren hakimlere soruşturma!

Gezi davasında sanıklar hakkında beraat kararı veren İstanbul 30. Ağır Ceza Mahkemesi heyeti hakkında HSK harekete geçti. HSK 1. Daire, heyette görevli 3 hakim hakkında inceleme ve soruşturma izni verdi.

CHP’li Engin Altay: Darbeler dönemi kapanmıştır, kimse seçilmiş cumhurbaşkanını oradan indiremez

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında yandaş medyanın dilinden düşürmediği darbasın toplantısı düzenledi.

Erdoğan’dan ‘Kemalistler darbe yapabilir’ diyen yandaşlara ayar: Herhalde bunlar pek yiyip içemiyor, gezip tozamıyor

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni darbe söylentilerine ilişkin "Böyle bir şeye siz inanıyor musunuz? Bunlar tamamen bir kumpanya. Bu kampanyaya da maalesef doluşa gelip sizin gibi, hakikaten saygın olan gazeteci arkadaşlarımızın bu oyuna gelmelerini anlamakta zorlanıyorum." diye konuştu. Osman Kavala'ya, Gezi olaylarına ilişkin davanın ardından başka bir soruşturma nedeniyle tekrar gözaltı kararı verildiği ve bunun üzerine yargıya yönelik eleştirilen bulunduğunun ifade edilmesi üzerine de Erdoğan, bu eleştirilere katılmadığını dile getirdi.

Müfettişler ortaya çıkardı: Gökçek’e ihaleye fesat soruşturması

Ankara Büyükşehir Belediyesi müfettişleri, 2005'te alınan özelleştirme kararına rağmen Belbeton A.Ş.’ye özelleştirme gerçekleşmeden önce milyonluk yatırımlar yapıldığı, protokole göre Belediye’ye vermesi gereken kârın Meclis Kararları alınarak şirketin sermayesine eklendiğini ortaya çıkardı. Raporda, oluşan 16 milyon 241 bin 345 dolar zararın eski Belediye Başkanı Melih Gökçek, encümenler, ilgili bürokratlardan tazmini için dosyanın hukuk müşavirliğine gönderileceği de yer aldı.

Ekrem İmamoğlu o kararın ardından çileden çıktı: İsyan ediyorum

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Sarıyer Belediyesi'ne yaptığı ziyaretin ardından gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtla
209,635BeğenenlerBeğen
4,903TakipçilerTakip Et