AKP’den Akit’e ceza gibi 29 Ekim reklamı

Yandaş gazeteler 29 Ekim kutlamalarına ana sayfalarından ya az bir yer vermeleri yada hiç vermemeleri ile bilinir...

207,721BeğenenlerBeğen
7,876TakipçilerTakip Et

Yandaş gazetelerde görülen bu durum ise bu sefer değişti. Cumhuriyet ve Atatürk ifadeleri ile ana sayfalarından oldukça geniş yer verdiler.

Bunlardan bir tanesi var ki, oldukça komik!

Yönetim kadrosunda 5 AKP’li ismin oturduğu Turkcell firması bütün gazetelere 29 Ekim reklamı verdi. Bu reklamı yayımlamak zorunda kalan bir gazete (!) ise AKİT oldu.

Akit gazetesi Cumhuriyet ve Mustafa Kemal Atatürk’e yaptığı hakaretlerle biliniyor. Ayrıca Akit gazetesi 29 Ekim tarihli basımlarında hiç bir zaman Cumhuriyet kutlamasına yer vermedi.

Cumhuriyet ve Mustafa Kemal Atatürk’e sürekli hakaret eden bir gazetenin en üstten büyük boy 29 Ekim kutlaması ile ilgili reklam yayımlamak zorunda kalması, Cumhuriyetçi kesimi güldürdüğü gibi kendi okuyucu kitlesininde kafasını karıştırmış olmalı!

İşte 29  Ekim 2017  tarihli Akit gazetesi;

Akit gazetesinin daha önceki yıllarda yayımladıkları 29 Ekim tarihli yayımları ise şöyle;

loading...

Sokak röportajında “AKP’ye oy vermeyeceğim” deyince tartışma çıktı: O zaman metrobüse binme!

Yurttaş TV'nin Küçükçekmece'de yaptığı sokak röportajına katılan bir genç, olası bir erken seçimde AKP'ye oy vermeyeceğini ifade edince arkadaşları ile tartışma yaşadı. Arkadaşları gence "Metrobüse binmeyin o zaman" dedi. Genç ise "Ben vergi vermiyorum muyum?" diye tepki gösterdi.

Bakanlık ‘risk yok’ dedi CHP’li İlgezdi isyan etti: Önlem almak için illa birilerinin ölmesi mi gerekiyor

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı arasında, İstanbul- İzmir Otobanında rüzgar riski polemiği yaşanıyor.

İmamoğlu: “Meclisten çıkmasa da oranın adı Atatürk Kent Ormanı’dır”

İBB Başkanı İmamoğlu, Sarıyer'de 19 Mayıs'ta açılan Kent Ormanı'nın adının "Atatürk Kent Ormanı" olmasına ilişkin kararın hala İBB Meclisinden çıkmadığını belirterek, "Ama çıkmasa da oranın adı artık Atatürk Kent Ormanı” dedi.

İmamoğlu’ndan saldırıya uğrayan kiliseye ziyaret: Bir ibadethaneye yapılmış hareket, hepimize yapılmıştır

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, geçtiğimiz günlerde kapısının önündeki haçın koparılmasıyla gündeme gelen Kuzguncuk’taki Surp Krikor Lusavoriç Ermeni Kilisesi’ne ziyarette bulıundu.

Süleyman Soylu provokatör yakalandı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Uluslararası Hrant Dink Vakfı’na e-mail yoluyla ölüm tehdidi içeren bir mesaj gönderen şahsın yakalandığını duyurdu.
207,721BeğenenlerBeğen
7,876TakipçilerTakip Et