AKP’den Abdullah Gül’e NATO tepkisi

Eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e AKP cephesinden NATO skandalıyla ilgili açıklama gelmemesi üzerine tepki verildi.

208,809BeğenenlerBeğen
7,402TakipçilerTakip Et

NATO’nun Norveç’te gerçekleştirdiği bir tatbikatta, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucu lideri Mustafa Kemal Atatürk ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın düşman hedefler olarak seçilmesiyle meydana gelen skandal, NATO’dan hızla uzaklaşmakta olan Türkiye’nin, pakttan kopuşunu bir kez daha gündeme getirdi.

Tartışma sürerken Eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün konuya girmemesi AKP’de tepki çekti.

AKP’ye yakın Milat Gazetesi Yazarı Erdal Şimşek, Abdullah Gül’ün Beşiktaş’ı kutladığı mesajını paylaşıp “Sayin sabik reisicumhur! NATO terbiyesizligi ile ilgili bir aciklamayi onumuzdeki yila yetistirebilecek misiniz?” mesajıyla tepki gösterdi.

İŞTE O MESAJ…

FATİH TEZCAN DA TEPKİ GÖSTERDİ

AKP’li isimlerden Fatih Tezcan da Abdullah Güle’e NATO tartışması nedeniyle tepki gösterdi.

İŞTE O MESAJ…

Mansur Yavaş’tan yardım kampanyalarını engelleyen iktidara insanlık dersi!

Mansur Yavaş, "Kimse endişe etmesin! Planladığımız yardımlara devam edeceğiz. Kimseyi aç ve açıkta bırakmayacağız." ifadelerini kullandı.

Davutoğlu’ndan Erdoğan’a zor soru: Burada bir terslik yok mu?

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, "Koronavirüs karşısında bütün devletler vatandaşlarına para aktarırken, bizde vatandaştan para toplanıyor. " ifadelerini kullandı.

Süleyman Soylu talimat verdi, Vakıfbank İBB’nin ve Ankara BB’nin bağış hesaplarına bloke koydu

Bugün Süleyman Soylu imzasıyla İçişleri Bakanlığı’ndan Valiliklere, Jandarma’ya ve Emniyet’e gönderilen, belediyelerin yardım toplamasının yasa dışı olduğuna dair yazıdan sonra Vakıfbank İBB’nin hesabına bloke koydu.

“Man adası gibi adalara kaçırılan vergiyi hazineye kaydet” diyen Engin Altay’dan Erdoğan’ın kampanyasına sert tepki

CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay, Cumhurbaşkanı Erdoğan korona pandemisi nedeniyle başlattığı kampanyaya tepki göstererek, Erdoğan'a bu kampanyaya gerek kalmayacağını söylediği 10 maddelik bir öneri sundu.

Yardım kampanyası başlatan İmamoğlu ve Yavaş’a soruşturma tehdidi!

İçişleri Bakanlığı, koronavirüs salgını nedeniyle yardım kampanyası başlatan CHP'li belediyeleri soruşturma açmakla tehdit etti.
208,809BeğenenlerBeğen
7,402TakipçilerTakip Et