AKP’de seçim krizi: Beni aday göstermezseniz başka partiye geçerim!

Hükümete yakın Star gazetesi yazarı, Kültür ve Turizm Bakanlığı Müşaviri Sibel Eraslan, “Perşembe ve Cuma günlerini Aydın ve Muğla'da, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş'u takip ederek geçirdim” diyerek dikkat çeken bir yazı kaleme aldı.

“AK Parti dava bilincini yeniden hatırlamalı” başlıklı köşesinde; Numan Kurtulmuş’un “niyetlerimizi tazeleyeceğiz” ifadesine işaret eden Eraslan “16 yıldır başta olan ve seçimleri sürekli kazanan bir parti için nasıl bir anlamı vardı, niyet tazelemenin… Siyaseti bir dava olarak görmek, siyaseti bir güç ve maddi kazanım olarak tarif etmek elbette birbirinden farklı şeylerdi… Doğrusu ben bu ifadeyi, dava bilincini tazelemek olarak okudum…” değerlendirmesinde bulundu.

Sibel Eraslan, Emine Erdoğan ile birlikte… 

“BAŞKA PARTİYE GEÇERİM’LER”

“Ege’deki bu heyecanlı toplantıları takip ettikten sonra, uçağa geciktiğim için İstanbul yerine Ankara’ya döndüm. Başka bir yere inmiştim” diyen Sibel Eraslan, şöyle devam etti:

“Gazeteci kulisleri, Çukurambar şayiaları, telefon diplomasileri, sosyal medya atakları… Beni veya falanca akrabamı aday göstermezseniz başka partiye geçerim’ler, AK partili olduğu halde AK parti asla kendi başına seçimi kazanamaz, şu adayı göstermek gerek yollu akıl öğretmeler, hesaplar, hesaplar, hesaplar…

Valla hayret ettim…

AK Parti’nin muhalefette olduğu Aydın ve Muğla’da kendisinden şüphesi yok! AK Parti’nin 1994’ten beri iktidarda olduğu İstanbul ve Ankara’da kendisinden şüphesi mi var?

Kim çıkartıyor bu şantaj tınılı söylenceleri… ‘Ben olmazsam olmaz’ cümlesini söyleyenler, mensubu oldukları partiyi küçük düşürdükleri kadar ürkütücü bir saplantının esiri olduklarını da farkındalar mı acaba…”

Davutoğlu Erdoğan’ı zayıf noktasından vurdu: Oğlunu diğer vatan evlatlarından ayıran biri devlet adamı olamaz

Gelecek Partisi'ni kuran eski başbakanlardan Ahmet Davutoğlu, partisinin İstanbul İl Başkanlığı'nın açılışını gerçekleştirdi. Açılışta konuşan Davutoğlu, "Kendi oğlunu diğer vatan evlatlarından ayıran biri devlet adamı olamaz" dedi.

Bu görüntüleri izleyen AKP’lilerin yüreği ağzına geliyor

İstanbul'a partisinin İl Başkanlığı'nın yeni binasının açılışı için gelen Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davuotoğlu yüzlerce araçlık konvoyla karşılandı.

Maddi sıkıntı yaşayan 2 çocuk babası kendini kamyonunun önüne astı

Konya’da evli ve iki çocuk babası kamyon şoförü M.Ç, maddi sıkıntılar nedeniyle Konya Kamyon Garajı’da intihar etti.

CHP Ankara İl Kongresinde gerginlik… “Siyasetin işine, kadının işvesine aldanılmaz” dedi kadınların tokadını yedi

CHP Ankara Kongresi’nde, kongre delegesi Tevfik Koçak ’ın, kadınlara ilişkin sözleri ortalığı karıştırdı. Koçak, “Siyasetçinin işine, kadının işvesine aldanılmaz” demesi üzerine salonda bir anda yuh sesleri yükselirken, kadınlardan da, erkek delegelerden de sert tepki geldi. Partili kadınlar Koçak’ın elinden mikrofonu almaya çalışırken, salonda pet şişeler havada uçuştu.

İmamoğlu’ndan İBB Meclisi’ndeki AKP’lilerin TÜRGEV oyununa hodri meydan: Eşkıyalık bu, yürürlüğe koymayacağız

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Kabataş-Mecidiyeköy-Mahmutbey Metrosu”nun birinci etabı olan “Mecidiyeköy-Mahmutbey Hattı”ndaki ilk test sürüşünü gerçekleştirdi.
209,711BeğenenlerBeğen
4,903TakipçilerTakip Et